Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye, hogy ezek...

Mennyi az esélye, hogy ezek alapján babát várok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A menstruaciómnak január 4en kellett volna megjönnie. 25-28 napos ciklusaim vannak. Sohasem hőmérőztem, de ma reggel megmértem: reggel 37, pár perce 37.2 fokos volt a testhőmérsékletem. Neha erzek apro szurkalast az alhasamban, enyhe émelygés is jelentkezett. Tesztelni majd pár nap múlva szeretnék.



2016. jan. 6. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is ertem mi a kerdes??? :D Tesztet nem akarsz pedig siman csinalhatnal..;) Mas volt-e igy?? Bizonyosan de elvegeztuk a tesztet is!
2016. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy már tesztelhetnék, de úgy gondoltam adok még egy-két napot. Hisz lehet csak késik, mert azt mondják ált. 4-5 nap késés után érdemes tesztelni. 😊
2016. jan. 6. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat 3* voltam terhes ebbol 2* teszteltem..egyiket mar nemvart napjan mutatta a teszt,masikkal egy nap kesest vartam meg siman pozi lett a teszt! De ahogy gondolod :)
2016. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A (nem) várt menstruáció napján nyugodtan lehet tesztelni. Nekem január 3-án kellett volna megjönni, én aznap teszteltem és pozitív lett.

Az összes többi (hőmérőzés, tünetek méricskélése, gyakorin kérdések feltevése) ebben az esetben teljesen felesleges pótcselekvés, hiszen senki és semmi nem fog egyértelmű választ adni, csak és kizárólag a teszt.

2016. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Azert koszonom a valaszokat.
2016. jan. 6. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Hőmérőzésből így nem lehet semmit mondani, ahhoz tudni kellene az alaphődet. Tesztelhetsz már nyugodtan.
2016. jan. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!