Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21-ikhétben járó kismamik,...

21-ikhétben járó kismamik, milyen érzéseitek vannak? Vásároltatok már valamit vagy még csak fogtok?

Figyelt kérdés

Mikor éreztétek meg? Hanyadik baba?


Nekem második baba, 14 hetesen éreztem meg.Rosszullétek már elmúltak szerencsére, alefogyott ilóg is visszajöttek, ahhoz pluszba még 3 kiló :) Imsét kisfiút várunk :)

Venni még nem vettem semmit,mert elég sok ruhácska,kocsi marad a bátyusról :) de a minap láttam egy szuper kiságyat leárazva. Lehet,hogy azt megveszem :)


2016. jan. 7. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
En nemennyi vagyok, hanem 36 hetes, de ennyi idosen neztem ki a babakocsit es a babaagyat, es par hettel utana meg is vettem :) rucikat mar tizenakarhany hetesen vettem, elso baba es nem birtam magammal :D ez volt az egyik legkedvencebb reszem a terhessegben, a vasarolgatas.
2016. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, én sem, mert a 26. hétben vagyok, de még semmit nem vettem. Április közepére vagyok kiírva, de február elején még vár ránk egy költözés. Majd utána.
2016. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20 hkm vok, 2. baba. Mi is költözünk, még nem vettünk semmit. :)
2016. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!