Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez a sok 15-20 év közötti...

Mi ez a sok 15-20 év közötti lányok terhes ki irása?

Figyelt kérdés
Nem itélem el,mert babát várnak és besikerült.
2016. jan. 7. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Azért 18-19 év alatt nem nagyon kellene:S


Én elítélem.

2016. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Lehet a téli szünet eredménye. Végülis eltelt 2 hét karácsony óta. Én sem ítélkezek, csak tényleg sok most.
2016. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Regen is korabban szultek a nok, pl nagymamam idejeben tok termeszetes volt, hogy 17 evesen szult. Ha jo korulmenyek koze szuletik a baba, akkor szerintem nem baj. Nem mindenkinek az az alma, hogy ugyved vagy orvos legyen, van, aki megelegszik egy boldog csaladdal es mondjuk egy irodai munkaval.
2016. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Azért kicsit durvának tartom,azt is,hogy 17 év alatti lányok szexuális életet élnek,lehet régebben már szültek,no de nem itt tartottak agyilag és érzelmileg mint a mai 15-17 éves gyerekek, akik nagyrésze max a rendrakásig jut el,nem hogy elássa a háztartást,dolgozzon férje legyen. De meg változott a világ nem szerencsés tinianyának lenni, mert fejlődésben vannak tetileg,érzelmileg,lelkileg., emellett anyagilag sem állnak úgy,hogy képesek legyenek eltartani magukat és a gyereket. 20 felett már más kérdés sok lány,már férjnél van dolgozik,tanul+dolgozik,menyasszony stb. fiatalon szültem 21 évesen,nem bántam meg,de azért nem javaslom,hogy 21-22 évnél fiatalabban legyen valaki anya,jó dolog 20on éves anyának lenni,de nem biztos,hogy szerencsés túl korán így elköteleznie magát.

Szerintem azért egyre több az ilyen kérdés,mert a kislányok gyorsan mindent átakarnak élni már 14-15 évesen együtt alvás,szex stbstb, és a szülők még engedik is vagy letolják.

2016. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk és a szomszéd faluban konkrétan a hatodik vagy hetedik osztályból mennek szülni:S
2016. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Persze ha agyilag nincs azon a szinten, akkor szerintem sem szerencses, de azert sok olyan eset is van, ahol mar elegge erett a lany 18 evesen. Az en egyik ismerosom pl 12 eves kora ota nevelte az occset, es 19 evesen esett teherbe, a 20. szulinapja elott 1-2 hettel szult. A sajat occset is a sajatjakent szerette, o etette, altatta, vitte suliba, irt vele hazit, es emelett dolgozott is es suliba is jart. Ugyhogy nala nem gondoltam ugy, hogy korai lenne. De ha egy ilyen idos lany meg gyereket sem latott kozelrol, es a buli meg a pia volt a mindene, akkor lehet, hogy nem szerencses. De en mindig abban bizom, hogy amint megszuletik a gyerek akkor hirtelen elkapja oket az anyai oszton, es joiranyba valtoznak :D ha nem, akkor az baj... De nem vagyok biro, hogy itelkezzek, mindenki sajat maganak donti el.:)
2016. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Védekezés mellett lett terhes az anyuka,és tanul,dolgozik minden feltétel adott a családhoz oké.Akinek a pasik,a pia meg a szexualitás a fontos,de gyereket elhanyagolja meg éretlen az anyuka,akkor babát tudom sajnálni
2016. jan. 9. 11:26
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Ok, hogy régen 17 évesen szültek.

De 12 évesen már mentek napszámba meg cselédkedni!

Nagypapám meg 2 èvig udvarolt nagymamámnak, aztán elvette,ès a nászéjszakàn szexeltek.

A mai pasik két hét után dobják a csajuk, ha nem hajlandó lefeküdni vele.


Sok a felelőtlen, védekezés nélkül szexelő fiatal, és 14-15 felett már rendszeres nemi életet élnek. Nincs 100 biztonságos fogamzásgátló. Egyszerűen ezért van sok fiatal, aki terhes lesz.


Ez a természet rendje.

2016. jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

KSH vezet róla statisztikát. Más oldal írt erről, 2015-ben:

"Háromból egy terhesség művi abortusszal végződik Magyarországon".

Tehát kb. 30 ezer abortusz évente, ha jól értem. "A megfogant magzatok harmadát abortálják, ez az arány jóval kedvezőbb, mint a hatvanas években jellemző 45-50 százalék" A 18 év alatti nők közül minden tizedik veteti el magzatát, spontán vetélésre pedig további 12-13 százalékuknál kerül sor."

2016. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek nyolcas! És én a mai világban mélységesen elítélem a 19-20 alatti anyákat. Régen más élet, mentalitás volt. Nem lehet mindig hátrafelé mutogatni, hogy akkor bezzeg 14 évesen szültek. Jóhogy már jurtába ne költözzek vissza.
2016. márc. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!