Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok....

22 hetes terhes vagyok. Nagyon fáj a két bordám közötti terület, inkább feljebb. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind a három terhességemnél ez akkor fordult elő, ha olyat ettem, ami esetleg felfújja az embert. A túl sok nyers zöldség se jó.
2011. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van? csak kérdezem
2011. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen eddig mindig renben volt a vérnyomásom és nem ettem semmi olyat amit ezelőtt ne ettem volna nem tudom mitől lehet:(
2011. febr. 14. 23:46
 4/6 anonim ***** válasza:

húúú nekem végig fájt a bordáimnál egészen a végéig...nem tudtam ülni, csak ha nagyon muszáj volt....és kb nekem is 20.héttől volt

egy moziba nem tudtunk elmenni annyira fájt...a baba rendezkedik odabent:))nemsokára jön a gyomorsav is....az sem kellemes

kitartás....szülés után elmúlik

2011. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dettó. Ennyi idősen nekem is fájt ott. Nagyon. Dokit kérdeztem, azt mondta normális, hiszen odabent ilyenkor minden átrendeződik, nyúlik ez, nyúlik az, feszül minden...szerintem ne aggódj, de ha nagyon fáj, akkor azért mond meg a dokinak.
2011. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vészes annyira de meggnyugtató hogy nem csak nekem van ilyen:)
2011. febr. 15. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!