Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen elmúlt a hányás,...

Hirtelen elmúlt a hányás, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

A héten hánytam minden nap és egész nap hányinger gyötört. Tegnap már nem hánytam, de még nem voltam jól, mától teljesen jól vagyok. 7hetes terhes vagyok.

Az első terhességemnél az egész első trimesztert végighánytam. Ez most nekem nagyon furcsa...


2016. jan. 9. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek jönnek-mennek. A tünetek teljes elmúlása jelenthet bajt is, de nem kell, hogy azt jelentsen. Nekem az első terhességemben tök sok tünetem volt, a 9. héten még embrió sem volt, aztán elvetéltem. A másodikkal jönnek-mennek mindenféle tünetek, mégis már a 3. trimesztert taposom és tök egészséges a magzat.:)


voltál már uh-n esetleg?

2016. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
5+5hetesen voltam, de akkor még nem volt szívhang, 7+5 hetesen lesz a következő.
2016. jan. 9. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Minden terhesség más, és állítólag a többedik terhességben (ha ugyanattól az apától van) a hányinger, hányás talán még csökken is (mert a szervezetnek már ismerősebb a baba, hasonló ugye az előzöhöz)

Ne hasonlítgasd az előzőhöz, van, akinek egyébként sincs hányingere. Örülj, hogy elmúlt, és ne aggódj! Jó babavárást!

2016. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt sajnos egy missed abom. Mikor elment a baba valahogy legbelül éreztem hogy gáz van. A tünetek nem voltak olyan erősek de enyhültek és akkor múltak el teljesen mikor a műtét megvolt. Most 11 hetes vagyok. A 9. Héten pl tök jól éreztem magam. Előtte 6-7-8hetet végighánytam. Egyik nap rosszabb másik jobb. Tegnap hányással kezdtem a napot ma meg úgy érzem hegyeket tudnék megmozgatni. Lehet holnap megint hányással kelsz ☺ ez ilyen.
2016. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! 13 hetes vagyok jelenleg, és dettó ugyan ez van velem is! kb 7 hetesen tünet mentes lettem, eléggé megijedtem, de aggodalomra semmi okom nem volt! nekem is nagyon furcsa volt, mivel asz első terhességem, egy rémálom volt, szinte végig hánytam az egész 9 hónapot! szóval nyugi,nem vagy egyedül ezzel!!!
2016. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia :) Ugyanebben a cipoben jarok. 8 hetesen egyik naprol a masikra elmultak a tuneteim. Az elso terhessegemnel a 13.hetig megallas nelkul hanytam. Nekem is furi volt,de megnyugtattak. 19-en megyek dokihoz :) Irj hogy mi volt az uh-on,ne idegeskedj :)
2016. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
9 héte nekem is elmúlt minden tünetem meg is ilyedtem de nem volt semmi gond .12 héte újra hányni kezdtem .szóval ne ilyedj meg ez normàlis.
2016. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást! ma délelőtt újra hánytam. de azóta jól vagyok. remélem, hogy valóban minden rendben!!
2016. jan. 10. 13:03
 9/9 A kérdező kommentje:

minden rendben a babával :D

és a hányás is visszatért...

2016. jan. 12. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!