Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5-6 hetes kismamák, hogy...

4-5-6 hetes kismamák, hogy vagytok? Voltatok már dokinál?

Figyelt kérdés
Én 4+4 hetes vagyok, dokinál voltam tegnap, 7 mm a petezsák. Tüneteim az erős hangulatingadozás, néha gyenge hányinger és feszülő mellek.
2016. jan. 9. 21:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én ugyan már szültem, de nekem első tünetek között volt a szaglásom megváltozása is.
2016. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Én holnap megyek először, 6hetes 4napos vagyok! :))

Eddig megúsztam a hányást,de nagyon hányingerem van szinte minden reggel,sőt van ,hogy éjjel is. A cicim par napja nekem mar nem faj,nem feszül,inkabb gyakran faj a hasam,főleg ha az oldalamra fekszem. Akkor egybol szúr. Mikor mesz legközelebb orvoshoz?

Boldog babavarast! :))

2016. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Szörnyen érzem magam kb 4-5 napja, egész nap hányingerem van, görcsölget a hasam, érzékeny a mellem, semmi étvágyam nincs, közben meg korog a gyomrom az éhségtől. Fáradt vagyok, és sírós.

De ettől függetlenül örülök, hogy babás vagyok, és már nagyon várjuk őt.

Kedden voltam dokinál, akkor petezsákot és szikhólyagot látott, azt mondta 5 hetes a terhesség. (menzesz szerint már 6 hetesnek kellett volna lennie) Megnyugtatott és visszahívott most keddre is, remélem lesz szívhang és minden rendben lesz.

2016. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Én még kivárok (elvileg ma vagyok 5 hetes), de 6. hét előtt semmiképp nem akarok, sőt, lehet, hogy inkább 7. lesz belőle... (4. terhességem, 2x elvetéltem, egyszer szültem). Majd ha már szívhangot lehet látni, akkor megyünk, de akkor is inkább csak a párom miatt, mert neki ez az első... én simán kihúznám akár a 12. hétig is orvos nélkül. :)


Tüneteim: gyakori pisilés, erős fehérfolyás, néha enyhe hányinger, mellfeszülés, szurkálás a méhben.

2016. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Utolsó. Az nem gond egyebkent h szurkoló érzés van a "méhben"?

Mert nekem is. De csak ha oldalasan fekszem. 6+5 hetes vagyok 

2#

2016. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok , a hasszurkalas teljesen természetes dolog , mivel növekszik ott belül minden én is felve kérdeztem az orvost, sima magneziumot javasolt h szedjek vagy magne b6 . Es nekem tenyleg segített !! Igaz én mar a 8.hetben vagyok de boldog babavarast kivanok mindenkinek ! :)

J.

2016. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én nem érzem problémásnak, emlékeim szerint volt ilyen érzésem az előző (problémamentes) terhességnél is. Amikor vetélésem volt, az teljesen másfajta fájdalom volt, görcsökkel járt, nem szurkálással. Én is azt érzem most, amit az előző írt: hogy átrendeződik a belsőm, ami normális. :)
2016. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Én ma mentem vissza, 10 mm-es petezsák, holnap leszek 5 hetes, minden rendben. Még el sem merem hinni. :)
2016. jan. 11. 17:27
 9/27 anonim ***** válasza:

Akkor meg egy het es lesz szivhang :)))

En is ma voltam (először)6+3 napos vagyok,es volt szivhang az en kis dragamnak :)

Nagyon boldog vagyok :)

Boldog babavarast mindenkinek! :)

2016. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó! Jövő hét szerdán kell visszamennem, remélem lesz szívhang nekem is. Neked van már kiírt időpontod? Nekem még nincs, de mensi alapján szept.13 kell hogy legyen. :)
2016. jan. 11. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!