Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti mennyire voltatok...

Kismamák, ti mennyire voltatok/vagytok érzékenyek az első trimeszterben? Voltak már vicces esetek, amikor valami apróságon elsírtátok magatokat?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Hűű én egész terhesség alatt :) A legviccesebb talán az NST-ken volt, amikor minden baba szívhangjára elsírtam magam :) Aztán sokszor volt olyan hogy mozgott a hasamba és elsírtam magam, olyan cuki volt :D
2015. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Én most a másodikban érzékenyebb vagyok, mint az elsőben voltam. :) Könnyen elérzékenyülők a 2 évesen szavain, ha puszit ad, vagy megölel. De akár egy szép filmen is sírok. Alapvetően kemény nőnek gondolom magam, de most tipikus "nőci" lettem, aki simán elsírja magát a csajos dolgokon.
2015. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a horrorfilmektol remalmaim lettk, pedig korabban nem voltak. Nem reg volt egy zombis vigjatek a tv-ben, hat komolyan, rettegtem este. :-(
2015. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ez rám is jellemző. Megnéztem a Supernaturals első részét, már régóta meg akartam nézni, imádom az ilyen sorozatokat, és azóta esténként, ha felsír a gyerek, kiborulok... tök kész vagyok tőle. :))) Tök gyerekesnek érzem magam, 22. hétben vagyok a tesóval.
2015. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Hogyne lett volna sírós eset.. az első uh-n 6 hetesen, aztán a 12 hetesen is mikor láttam hogy mozog. Ja meg amikor megvettuk az első rugit.. meg még millió alkalomszor. Nagyon vágytunk a babára.

De mással kapcsolatban is, a legdurvább az volt, amikor azért sírtam el magam majdnem, amikor bezárt a lángosos bár ezek nem az elején voltak.

2015. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én semmilyen thrillert, akciófilmet nem nézek, vagy bármit, amiben erőszakos vagy ijesztő jelenet van, elég nekem, hogy a gagyibb, nyálasabb filmeken elsírom magam:D

Meg egy kis apró vitán is már el tudom magam úgy sírni, mintha világvége lenne. Szerencsére ez azért nem gyakori, de amikor eddig előfordult, akkor mindig nevetésbe fulladt a férjem és az én részemről is, főleg az ,,Ez azért annyira nem tragikus." ,,Tudooom" mondatok után:D

2015. júl. 13. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
5ös vagyok, nekem terhesség se kell hozzá, hogy sirjak egy romantikus filmen! Én ilyen vagyok...
2015. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5-ös, nálam ilyen akkor volt, mikor egy bútoráruház babarészlegére tévedtem. Meg kb. bármikor könnyen elérzékenülök a boldogságtól, ha eszembe jut.


A lángosos-dolgot megértem. Még kaja miatt mondjuk el nem sírtam magam, de nem tartom kizártnak, hogy még megtörténik:D


Köszönöm szépena válaszatitokat, megnyugtattak, hogy azért normális ez ilyenkor:)

2015. júl. 13. 13:19
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerencsere nekem a kajaval nem volt gondom, nem voltam kivanos, de egyszer megkivantam a savanyuuborkat, de ugy, hogy az a nyaladzo buldogfajta elbujhatott volna melettem. Majd elsirtam magam, mikor kiderul, hogy csak egy falatnyi veg maradt amibe meg valaki bele is harapott. Barmennyire is finnyas vagyok azt megettem... Mas nem volt. Szules utan az in memorial videok, amik nehe becsusszannak a youtube ajanlatai koze. Nah azokat probalom nem megnezni, mert meg az elso kep miatt is elkampicsorodok.
2015. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!