Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a tapasztalata?

Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Harmadik babámat várom. Az első kettő fiú ès velük álom volt várandósnak lenni. Igaz az első 12 hètben veszèlyeztetett voltam mindkettővel mivel nehezen akartak beágyazódni de aztán a mellfájdalmon kívül semmi gondom nem volt. Most a harmadikkal semmi beágyazódási problèmám nem volt de azon kívül minden más. Hányás,szèdülès,rosszullètek stb. A melleim persze csöppet sem fájnak tehát teljesen más. Sokan azt mondják tuti kislány lesz azèrt más. Szeretnèm ha megírnátok a tapasztalataitokat. Kíváncsi vagyok kinek mi lett a baba neme.
2016. jan. 10. 09:26
 1/10 mandiga ***** válasza:
Kislányod lesz szerintem is. Nekem fiúval könnyebb volt a terhességem, mint lánnyal. Fiúval nem hánytam, lánnyal nagyon is, erősebb volt a hányinger. A melleim nekem csak a vége felé fájt, az elején abszolút nem, ez mindegyikkel így volt. :)
2016. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetseges :) En a lanyokkal jol voltam,a fiammal meg hanyinger kinzott bar az se sokaig!
2016. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Holnap remèlem kiderül!A kèt fiút hamar megmondták mert szinte mutogatták magukat:) Minden esetre nagyon izgulok. Nem terveztük a harmadikat de már ha igy alakult szeretnèk egy kislányt. De ha fiú lesz se keseredek el mert már is imádom. Köszönöm h válaszoltatok!
2016. jan. 10. 10:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem màr van egy fiam,Vele is voltam rosszul,meg àllandòan aludtam,szèdelegten,leesett a vèrcukrom, kìvàntam is èteleket. De most ìgy màsodszorra sokkal roszabbul vagyok màr hamarabb kezdődött a rosszul lèt,alig birok enni kajaundorom,szagundorom van,teljesen màst szeretnèk enni mint a fiamnàl,sokat fogytam az első 12 hètben a csìpőm szèlesedik,fiamnàl inkàbb előre fele kerekedtem azt is a 21.hèttől,most 12 hetes vagyok mèg nem làtszik semmi de màs az alakom. Pattanàsos vagyok,ès voltam az elejên nagyon durvàn. Kivàncsi vagyok,nagyon szeretnèk egy kislànyt,többen mondtàk attòl hogy mibden màs lehetnek azonos neműek. Majd kiderül :-)

2016. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem fájtak a melleim, volt enyhe szédülés, hányinger 2 hétig, de az elviselhető volt. Ebből szerintem nem lehet megállapítani a nemét. Kislányom lesz.
2016. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem kislányom van, vele volt egy pici hányinger a 12. hétig utána semmi nagyon jól voltam. Most a másodikkal a 16. héten is rosszul voltam, fáj sokszor a fejem meg a mellem is, állandóan fáradt vagyok. Sokkal nehezebb mint az elsővel. A Doki 16. héten kisfiúnak tippelte. Tehát ha igaza volt akkor nekem pont fordítva van mint neked. A lánnyal jó volt, de a fiùval megszenvedek. :)
2016. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ès igen èn mondhatom hogy a kèt fiúval a tüneteim azonosak voltak. Most egèsszen más. Ès harmadjára összejött a kislány! :)))))
2016. jan. 15. 05:34
 8/10 anonim ***** válasza:
De jó,én még nem tudom,bízom benne,hogy nekem is kislány :-)
2016. jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na meg tudtad már?? Fiú vagy lány???
2016. febr. 13. 21:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Mèg 2 hét és megtudom ☺
2016. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!