Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mien terhes vitamint...

Ti mien terhes vitamint szedtetek. ár-bán Meik éri meg?! Kinek mi a tapasztalata?!

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Mármint hogy milyen? És hogy melyik?

Én Gravidát szedek, szerintem árban is az a legjobb, legalább is azok közül, amit tényleg kapni is lehet (volt, hogy próbáltam másik fajtát venni, de amit kerestem, az nem volt sehol sem kapható). Szerintem benne van minden, ami kell, és teljesen jó az ára is. Az első gyerkőccel is ezt szedtem, és most, 8 évvel később a másodikat várva is ezt választottam. Mondjuk sokan mondják, hogy hányingerük van tőle, de én ilyet nem tapasztaltam.

2015. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Femibiont szedek a 12. héttől az omega-3-as kapszula miatt, szerintem az nagyon fontos. Előtte dm-est szedtem, az lényegesen olcsóbb, és minden benne van az omega-3-on kívül.
2015. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pharmaton Matruelle-t szedtem végig a terhesség, majd szoptatás alatt. Az orvosommal egyeztetve kezdtem szedni és nem az árát néztem.
2015. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Femibion. Doki ezt ajanlotta.
2015. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

MILYEN! MELYIK! Miért nem lehet normálisan leírni?

Egyébként Femibiont, az orvosom ezt ajánlotta.

2015. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gravidát szedtem, jó ára van és megvan benne minden, nekem az orvosom a Femibiont ajánlotta de mivel állandóan vérszegény vagyok inkább nem azt szedtem mert abban nincs vas szóval nem nekem való. És szerintem a legdrágább is a Femibion. A gravida hányingert okozhat de általában akkor, ha reggel van beszedve de természetesen van olyan is, akinek este is azt okoz, előre nem lehet tudni.
2015. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És egy "ien" fog gyereket nevelni... segítség!


Femibion, Czeizel.

2015. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12 hétig femibion, azóta hipp natal.
2015. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
czeizel, dm-es
2015. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!