Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki nem csináltatta...

Van olyan aki nem csináltatta meg a kombinált tesztet 12 hetesen?

Figyelt kérdés
Sima genetikai uh-on minden eredmény jó volt.
2016. jan. 11. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia én megcsináltattam. A genetikai Uh.-eredménye jó volt, a kombinált eredmény is jó lett, de így nyugodtabb vagyok. Tudom, nem ez volt a kérdés, de van olyan ismerősöm akinél jó Uh-után rossz arányszámok jöttek ki.
2016. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az ismerősöd a rossz arányszámok után volt más vizsgálaton? Végül egészséges lett a babája?
2016. jan. 11. 08:38
 3/14 anonim ***** válasza:
mentek magzatvízvételre de eredmény még egy hét múlva lesz csak. Még én is csak 14 hetes vagyok :) de ne aggódj, szerintem nem lesz semmi baj, Ha az ultrahang jó akkor már nem igazán van mitől tartani. Kombináltban nagyon sok minden közre játszik, a testsúly, életkor stb.
2016. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csináltattam. UH rendben volt.
2016. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltattam én sem, rendben volt minden az ultrahangon. Most a 34. hétnél járunk, és az összes vizsgálat szerint is minden oké.

Úgy voltam vele, hogy csak akkor kérek további vizsgálatot, ha az ultrahangon valami nem stimmel. Nem volt ilyen, úgyhogy nem kértem a kombinált tesztet.

2016. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsináltatram de bánom. Soha többet nem fogom. Akármilyen arányszámnál lehetsz te pont az az egy. Nálam minden rossz volt. Uh meg vertesztek... nem vállaltam az amniot. Kaalis baba vartunk ra sokat. Beletorodtem hogy beteg. Makk egeszsegesen szuletett januar 1jen
2016. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én megcsináltattam.Jó volt a 12 heti genetikain.20.hetes genetikain viszont eltérést láttak.Az volt az első amit megkérdeztek,hogy megvan e a kombinált vizsgálat.De így is kelett a.magzatviz mintavétel.Most vagyok 11 hetes a tesóval.Megint megcsináltatom.
2016. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel se csinaltattam, most se fogom
2016. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csináltattam meg.Minden eredményem rendben volt,de nem emiatt döntöttem így,hanem 2 másik okból.Az egyik,hogy elolvastam a tájékoztatót,amin írták,hogy az eredmény csak tájékoztató jellegű,és az eredményért nem vállalnak felelősséget.A másik pedig,ha annyira fontos és pontos vizsgálat lenne,akkor kötelelzővé tennék.Ez csak arra jó,hogy valaki nyerészkedjen rajta.
2016. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kombinált teszt egy "statisztikai" számítás.

Nekem a 34 éves koromra való tekintettel lett rossz az eredményem, magzatvízvételt ajánlottak, amire persze nem mentem el. A babám egészségesen született.


Most 38 évesen már meg sem próbálkoztam vele...Prenatest-et csináltattunk a 10. héten.

2016. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!