Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Bajcsyban fogok szülni, ott...

A Bajcsyban fogok szülni, ott ingyenes a kombinált teszt. Ha én integrált tesztet szeretnék, akkor a kettő árának különbözetét kell fizetnem? Valaki csináltatta az integrált tesztet olyan kórházban, amelyik a Sejtbankkal együttműködik? Hogy zajlik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:

szia

én is a Bajcsyban fogok szülni.Én nem a kombináltat hanem az integrált tesztet csináltattam, viszont ezt nem lehetett a ott hanem saját költségre egy magánhelyen csináltattam.Én úgy tudom, h a kombinált tesztet lehet ott csak, valamiért csak az ingyenes.Az integráltat a Mátyásföldi klinikán csináltattam,az összesen 34ezer Ft,(2x17ezer) de ez csak a 2 vérvétel tehát nincs benne a 12.heti uh!

Ha beírod a keresőbe sok helyen csinálják az integráltat ált.olyan 29ezer körül van az ára.

2010. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!