Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen mennyire gyakori a...

33 hetesen mennyire gyakori a vizesedes?

Figyelt kérdés
Kb egy hete nem jon ram a csizmam, es az utobbi 5 hetben 5 kilot hiztam, pedig nem zabalok...
2015. dec. 11. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

gyakori önmagában is,

de azért figyeld, hogy nehogy mellé magas legyen a vérnyomásod és a vizeletedet is ellenőrizni kell (toxémia gyanú)

2015. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20 hét óta vizesedem. 35 hetes vagyok, 2 számmal nagyobb a hótaposóm, mert csak az a fazon megy rám. A kezeim akkorák, hogy az aprópénzt nem tudom kivenni a tárcából. A vérnyomásom rendben, doki szerint normális. Kitartás.
2015. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En is hotaposot hordok mert csak ez jon ram.Koszonom akkor addig nincs gaz amig nincs magas vernyomas?
2015. dec. 11. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezt mondta a doki. Ha nagyon dagad a lábad, polcold fel és pihenj. Nekem a vérnyomásom 115 körül van, mindig jó hála az égnek. Gondolom akkor van baj, ha nagyon megugrik, vagy extrém vizesedést tapasztalsz. Nő a súlyod egy nap alatt x kilóval.
2015. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem megcsászároztak 33hetesen, ez volt az első jel a toxémiámra.
2015. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!