Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben hol lehet kérni...

Debrecenben hol lehet kérni ultrahangos méhnyak vizsgálatot magánrendelésen? Esetleg kézi ellenőrzést lehet kérni a Klinikákon (ha külön kifizetem)?

Figyelt kérdés

Nincs fogadott orvosom, a Klinikákra járok, de ott azt mondták csak a 40. héttől nézik. Másoknak mikortól nézték?

37. hetes vagyok és kíváncsi lennék a méhnyak és méhszáj állapotára. Gondoltam elmennék magánrendelésre, főként olyan helyre, ahol van ultrahagos ellenőrzés. Hova menjek?


2016. jan. 11. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasi ultrahangon nekem már a 36. héten se látszott, annyira lent volt a gyerek. Hüvelyivel tudták volna megnézni. Kézzel egyszer se vizsgálták (magánorvosom volt). 38. héten megszültem.


A klinikán hivatalosan ilyenért nem fizethetsz.

De a klinikai orvosok közül soknak van magánrendelése, szerintem hívj fel egyet azok közül, akik vizsgálni szoktak és kérdezz rá!

2016. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hüvelyi uh-ra gondoltam, de a klinikai terhesambulancián azt hiszem nincs ilyen. Mindenért lehet külön fizetni a Klinikákon (REOEF kft.).
2016. jan. 11. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Magándokihoz elmehetsz, de igazából így a vége felé szinte teljesen mindegy a méhszáj státusz. Hüvelyi vizsgálat a fertőzés elkerülése miatt nem is ajánlott. Teljesen zárt méhszájjal is lehet megszülsz akár másnap. Én is a Klinikán szültem fogadott doki nélkül, a 39. héten magzati okok miatt indított szülés volt. 1 ujjnyi, felpuhult méhszáj, de több, mint 24 óra alatt egy db fájást nem tudtunk összehozni, így csszár lett belőle.
2016. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, persze, de nekem 26. héten mértek 2100-at (azóta nem nézték), és kíváncsi lennék, hogy folytatódott vagy sem a tágulás/rövidülés. Na és a méhszáj felpuhult vagy sem.
2016. jan. 11. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!