Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen tapadó, hátsó fali...

Mélyen tapadó, hátsó fali lepény.12 hetesen volt valakinek?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki, hogy még feljebb kerülhet, de elég rossz helyen van. volt akinek így volt és feljebb került? Nem mondta, hogy lenne különösebb tennivalóm, vagy hogy pihenek.

2015. dec. 29. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Ne aggódj feljebb fog húzódni ahogy nő a méh! Nekem sem mondott a doki semmi különöset, csak a házasélettől tiltott el amíg nem ment feljebb.
2015. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem erről sem tett említést. 3 hét múlva megyek újra orvoshoz, akkor már a sajátomhoz. Most másik magánnál voltunk genetikain és ő mondta
2015. dec. 29. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:

12 hetesen nekem is igy volt eltiltottak a házasélettől s kímélni kellett magam. Azt mondta a doki olyan 4 hét alatt rendeződik s feljebb megy. A 16 hetes s a 18 hetes ultrahangon is már jó helyen tapad.

Ne izgulj csak vigyázz magadra 😊

2015. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt.Szexmentesség, maximális fizikai kímélet, magnézium szedése volt előírva.Több alkalommal barnázás, 1-2 alkalommal vérzés, pár nap kórház, de a 28.hétre feljebb húzódott.

Szóval nem óriási baj, de azért vigyázni kell.

2015. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, 12 hetesen sem is mondta aztán 15 hetesen barnázás miatt a kórházban mondták, hogy mélyen tapadó hátsó fali a lepény. 19 hetesen volt UH a saját orvosomnál, azt mondta abban a korban még sok mindent nem lehet levenni belőle, akkor már feljebb ment. Ahogy nő a méh egyre feljebb kerülhet, azt hiszem félidőt mondott, hogy utána már magas az esélye, hogy csak császár lehet. Nálam nem volt semmi gond.
2015. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*én eleve tiltva voltam a házasélettől mert 6 hetesen is barnáztam, 12 hetesen kérdeztem a dokim, akkor még azt mondta nem kellene szexelni meg megerőltető munkát sem végezni, lehet ezért mondta, én azt hittem 12 hetes korom után már lehet de mégsem úgy lett.
2015. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!