Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogorvosi kezelés várhat?

Fogorvosi kezelés várhat?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogorvosnál persze maszeknál mert az sztk-s fogorvosok némelyike hentes. a 7.hónapba léptem és csak fogkő problémám van de 13 ezer ft az eltávolítás! Ráér szülés után leszedetni mert jelenleg nincs ennyi pénzem erre.

2016. jan. 12. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ráér. De addig is ápold rendesen fogaid, mert a fogkövön további bacik tudnak megtelepedni, nehogy aztán más bajokat kelljen kezelni. És fogselymezz gyakrabban.
2016. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ráér, de fogkövet leszedetni el lehet menni szerintem sztk-ba is, azon sok mindent elrontani nem tudnak.
2016. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem igaza van a 2. válaszolónak, nem tudnak rajta mit elrontani. egyébként ha budapesti vagy, mindig vannak fogorvosi kuponok helyeken, ahol mondjuk 2500-ért leszedik neked, voltam már ilyeneken és nem voltak gázak.:)


31hkm

2016. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) De amúgy kellemetlen érzés vagy nem is lehet érezni? szerencsére soha nem volt baj a fogammal és soha semmit nem csináltak még rajta.
2016. jan. 12. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mondanám kimondottan kellemetlennek és nem is fáj.
2016. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Többféle módszer van rá, ultrahangos, kapargatós, stb. Ha súlyos, akkor vérezhet az ínyed meg fájhat. Nekem nem szokott fájni egyáltalán.


Én most (31 hetesen) csak azért nem mennék el, mert party van a hasamban, ha háton fekszem, így igyekszem kerülni ezeket a helyzeteket.:)

2016. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha a hátamon fekszek nálunk is party van :)
2016. jan. 12. 15:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit kellemetlen, de azért fájni nem fáj, nem olyan,mmint egy fogfúrás mondjuk. Jó, ha minél előbb megcsináltatod, de ha te ebben a dokiban bízol, akkor várhatsz vele.
2016. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!