Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek milyen ez a cukor...

Szerintetek milyen ez a cukor eredmény? Hétfőn voltam terhelésen dokihoz meg csak pénteken kell mennem.

Figyelt kérdés
Az éhgyomri 4.9 a terheléses 6.8 lett. A védőnő azt mondat ha 8 körül vagy afölött van azonnal keressem a dokim. A nagylányommal a terheléses anno 6.2 lett arra nem mondtak semmit de ez azért magasabb. Szerintetek?
2016. jan. 13. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A vércukor nem állandó, tehát terhelés után más eredmény a jó. Ez egy teljesen oké eredmény.
2016. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó.
2016. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7-ig teljesen jó a cukorterhelés eredménye.
2016. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. jan. 13. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
2 hete voltam terhelésen, nekem 6,6 lett! azt mondta a doki, hogy mivel 7 alatt van, még jó, de figyeljek a szénhidrátra
2016. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!