Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó terheléses cukor eredmény...

Jó terheléses cukor eredmény mégis diabetológia?

Figyelt kérdés

Éhgyomri 5,3mmol/l, 120p 5-7mmol/l

Mégis mennem kell mert előző baba nagy volt és van diabéteszes a családban.

Járt már így valaki?


2014. júl. 31. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
És mégis mit fognak ott csinálni veled? Nincs terhességi cukrod, esetleg, hogy egy tanácsadásra menned kéne még ok, de folyamatosan semmi értelme.
2014. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Védőnő mondta,hogy mejek.Nem tudom mit fognak ott csinálni.Remélem csak 1x kellesz mennem.
2014. júl. 31. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor inkább beszélj az orvossal, nem hiszem, hogy menned kéne.
2014. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A tanácsadáson az orvos is azt mondta menni kell.
2014. júl. 31. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom előírják a diétát, és kapni kell majd vérvételre. Aztán majd kiderül.

Nekem 7.8 lett a két órás, elvileg az épp határérték. Azóta ha éves után mérem 1,5-2 órával 6 alatt volt mindig, csak a cukros lötyire volt magas, mégis járni kell.

Menj el majd kiderül.

2014. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Diétát? 5,7-re?
2014. aug. 1. 06:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen határérték a 7.8, de nem jó, ráadásul minél idősebb a terhesség, annál jobban nőhet, neked azért kell. A kérdezőnek tartományban van, nem értem miért kell mennie. Szerintem maximum tanácsadás.
2014. aug. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bejelentkeztem,beadtam a kiskönyvem és kb 1 óra várakozás után kaptam egy ambuláns lapot amin szinte semmi nincs.A dr hozzám se szólt,be sem kellet
2014. aug. 1. 14:30
 9/9 A kérdező kommentje:

mennem.

Ezért érdemes volt várni...

2014. aug. 1. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!