Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homeomamik? Miért nem lehet a...

Homeomamik? Miért nem lehet a Caulophyllum 5 CH és CIMICIFUGA 9 CH nyít méhszájjal szedni? Egy 37hetes mami?

Figyelt kérdés

2016. jan. 15. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Mivel a cimicifuga az méhszájtágító, neked meg amúgy is ki van nyílva, a caulophyllum pedig olyan oxitocin féle, de az is a méhnyak tágulását segíti elő.

Szóval ha te már amúgy is nyitva vagy "koraszülést" is okozhat.

Nekem végig zárt volt a méhszájam, naponta szedtem csak a cimicifuga-t azt hiszem 3-at a szülésznő tanácsára, de csak a 38. héttől, mindkettő könnyű, gyors szülés volt (3 és 1 óra), de mint írtam nekem végig zárt volt a méhszájam, még aznap sem volt semmi jele a szülésnek amikor megszülettek (kiírt előtt 1 nappal), este pedig mire beértünk a kórházba már teljesen ki voltam tágulva.

2016. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. jan. 16. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!