Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség után kinek milyen...

Terhesség után kinek milyen volt a hasa?

Figyelt kérdés
Maradt kötényhas sokmindenkinél?:/ Nagyonfélek hogy milyen lesz
2016. jan. 16. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

En vekony vagyok, szulesek utan sem maradt rajtam sok kilo es ami maradt, az is 1-2 honap alatt lement.

Kozvetlenul szules utan a hasam olyan allagu volt, mint a kelt teszta, bocsi a kifejezesert, de igy van. Puha, nyulos, nyilvan a megmaradt bor miatt. Mondjuk nekem pocakom mar akkor sem igazan maradt kifejezetten.

A bor pedig folyamatosan huzodott vissza.

Nincs kotenyhasam, nem log a bor, de ne azt nem mondom, hogy olyan, mint lanykoromban. Nem olyan feszes. Hiaba vagyok vekony es edzek is, teljesen feszesre nekem nem huzodott vissza. Mondjuk nem is vartam el, nyilvan marad nyoma annak, hogy ket gyereket kihordtam es azt eleve tudtam, hogy az en kotoszoveteim nem a legjobbak.

Alapban ez alkat kerdese is, hogy kinek mennyire rugalmas.


Szoval ettol ne felj, nem lesz mindenkinek kotenyhasa, sot, akar az is lehet, hogy teljesen feszes lesz. Nekem pl abbol, hogy nem feszes nem is igazan latszik semmi, szuk ruhaban sem egyaltalan, inkabb en latom, amikor meztelen vagyok.


Van ismerosom, akinek teljesen kifeszult a bore, igaz, hogy o egyszer szult 20 evesen, ez is meghatarozo lehet.


3 ismerosom van, akinek kotenyhasa lett, az egyiknek a 4. baba utan, a masiknak egymas utan volt ket terhessege es masodjara ikrek, raadasul igen szep sullyal (3,2 kg korul volt mindketto), a 3. anyukanak pedig 5 kg felett volt a babaja. Nyilvan mindegyik esetben ertheto, hogy miert is tagult akkorara a bor, hogy mar nem tudott visszahuzodni.

De igazabol ok mindqnnyian meg is plasztikaztattak vegul.

2016. jan. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 hónapig úgy néztem ki, mint aki terhes. Lassan 4 hónapja szültem, nagyon sokat ment vissza a hasam, de közel sincs olyan, mint volt. Szerintem nem is lesz. De nincs kötényhasam, striás sem lett. Igaz olyan hatalmas pocakom sem volt.
2016. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Igazából azért félek mert nekem egyszer már sikerült lefogyni 93 kgról 57 re 4 hónap leforgása altt akkor egyáltalán nem nyúlt meg a bőr, de ez nyilván más terhességnél illetve akkor használtam anti cellulit gépet ami feszesített de nem tudom ezt itt mennyire lehet majd

2016. jan. 17. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyit hízol a terhesség alatt, na meg még sok minden mástól...

Azért kötényhas és kötényhas között is van különbség, van, akinek teljesen lóg, van, akinek meg csak kicsit dudorodik. Nekem pl. az utóbbi van, de megmaradt, még sok év után is. Pedig sportoltam sokat, hasizmoztam is, de nem ment le.

2016. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!