Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesseg alatti egyuttl...

Korai terhesseg alatti egyuttlet utan verzes?

Figyelt kérdés
Az elejetol kezdve egyutt vagyunk a baratommal.Viszont a 8.hetem vereztem utana kicsit.Voltam orvosnal 4mm haematoma lett a petezsak melletr.semmit nem mondtak csak hogy pihenes jo erre. Nem mondta hogy lehetunk-e egyutt vagy tilalom van.Csak a behatolas tilos ilyenkor?Mas is volt mar igy?
2016. jan. 7. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak barnázásom volt úgy ,hogy együtt se voltunk.Hematómám nincs.Én kapásból el is lettem tiltva az együttléttől.És azóta progipotlást kapok még 2 hétig.Amikor a barátnőm vérzett ő se volt eltiltva.Csak mondta volna az orvos,ha mégis eltiltana titeket.Azért csak óvatosan.
2016. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem merunk igy egyuttlenni a baba miatt.pedig vagynank ra.azert is kerdeztem hogy mas modon sem szabad? 2het mulva megyek orvoshoz akkor rakerdezek mindenkepp!
2016. jan. 7. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb az óvatosság haematómával, kerüld az orgazmust is, amíg fel nem szívódik. Nem hiányzik a méh rángatózása sem ebben az esetben.
2016. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos nem mindig mondják maguktól, rá kell mindig ott kérdezni. nekem volt vérzésem más miatt és együtt lehettünk, 2 napot kellett kihagyni a kontrollig.


Én is mindig rákérdezek, furcsállom, hogy miért nem mondják sokan maguktól, érthetetlen.

2016. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekrm is volt, igaz, hogy nekem nagy volt a hematoma. Tiltva volt a szex es az orgazmus is amig fel nem szivodott es ki nem urult teljesen.

A mehosszehuzodas (amivel az orgazmus jar) ujsbb beverzest okozhat.

2016. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem is volt,el volt tiltva a szex...Csak pihenes volt javasolt.Nekem vegul elment a baba,de sokaknal felszivodik...
2016. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bennünket letiltott az orvos az együttlétről hematoma miatt.
2016. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 9 hetesen véreztem közvetlenül sex után...

Doki nem látott UH-n semmit, azt mondta hogy ilyenkor nagyon érzékeny a hüvely fala. Nem lettünk eltiltva, csak annyit mondott óvatosan, de azóta csak 1x sexeltünk, párom is félt és én is, megoldjuk máshogy.

13 hetes km

2016. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!