Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvédő vitamint hányadik...

Magzatvédő vitamint hányadik hétig érdemes szedni? Ha még most is néha veszek be az nem gáz ugye? 30 hetes km

Figyelt kérdés

2016. jan. 17. 00:16
 1/8 Bella169 ***** válasza:
100%

Én végig szedtem. Sőt még a szoptatás alatt is.

A vitamin nem csak az első hónapokban kell. Főlg ilyenkor télen ajánlott még fokozottaban mert ilyenkor amúgy is kifogynak a vitaminraktárak.

Sajnos a mai génkezelt gyümölcsökben meg zöldségekben rég nincs annyi vitamin mint régen, így hiába a kiegyensúlyozott " egészséges" táplálkozás kell a vitamin pótlás.

2016. jan. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem hogy lehet, még a szoptatas alatt is javasolt (barmilyen multivitamin jo, de ahogy elottem is irjak a mai zoldsegek vitamintartalma mellett a zoldseg es gyumolcs dus taplalkozas keves...) en 12 hetig minden nap szedtem utana minden masnap kb a szoptatas 6. honapjaig.
2016. jan. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En vegig szedtem naponta, szules utan is, sot, mivel hamar terveztuk a masodik babat, igy abba sem hagytam.

Nekem semmi olyan "gondot" nem okozott, amiket emlegetnek, nem is hiztam el es a gyerekek sem szulettek nagy sullyal (3660 es 3100g).


De pl most is szedem mar fel eve, mert terveztuk a 3. babat, megfogant, de sajnos elveteltem, viszont mivel hamarosan ismet megprobaljuk, igy szedem folyamatosan. Ha minden jol megy, akkor meg minimum egy evig szedni is fogom. :)

2016. jan. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1,5 eve szedem, terhesseg alatt es most szoptatas alatt is. Ez erre van kitalalva.
2016. jan. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Terhesség és szoptatás alatt is végig szedtem.
2016. jan. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A vitamin nem gyógyszer, hanem plusz tàpanyagellàtàs a szervezetnek. Mindig szedem, nemcsak terhesség alatt. Hàziorvos 10 éve nem làtott...

Szedd nyugodtan, szülés alatt, utàn szükséged lesz minden energiàdra, szoptatàs alatt és utàn ugyanúgy.

2016. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. jan. 17. 11:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt. Én mondjuk csak az első trimeszterben szedtem, meg majd szoptatás alatt fogom elkezdeni újra, de semmi gond abból, ha te most is szeded.
2016. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!