Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magnéziumot (konkrétan...

A magnéziumot (konkrétan magnerotot szedek) meddig érdemes szedni, hányadik hétig? Semmi bajom nem is görcsölök már az elejétől szedem a magnéziumot.28 hetes kismama

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 36 hagyd abba. Nem emlékszek hogy nekem mikor mondta a védőnő de azért kell abba hagyni hogy majd meg induljon a szülési görcsök.
2013. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36.héttől már nem ajánlott ha tovább szeded sajnos valószínű h többet fogsz vajúdni majd szülésnél mert nem tud tágulni a méhed ilyenkor hagyni kell már a természetre h végezze a dolgát :)
2013. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínű azért mondta neked a doki,hogy szedd a magnerotot attól függetlenül,hogy nincsenek görcseid,hogy ne is legyenek,sem pedig keményedéseid!!Ilyen idős terhességnél már bőven előfordul!!Ha most abba hagynád,lehet,hogy elindulnának nálad is a görcsök és a pocak keményedések,és hidd el nekem,nem kellemes.Nekem már a 22.héttől van benne részem,pl tegnap is annyira görcsöltem,hogy azt hittem megszülök,és keményedik is a pocim minden nap.Én is minden nap szedem a magnerotot.Tegnap pl 6 szemet vettem be,és lett volna még több is belőle ha nem múlt volna el a görcs este 5 után(reggel 7től!!).Úgyhogy szerintem szedd a 36. hétig,aztán már hagyd el,és vegyél helyette málnalevél teát és kezd el inni azt,az állítólag segíti a tágulást.Én majd elkezdem inni a 36. héttől.

Boldog babavárást :)


27+3 hkm

2013. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a 12. hétig szedtem a többivel együtt (LadeeVit+ Vas+ Folsav), aztán váltottam magándokira, és ő mondta, hogy nyugodtan abbahagyhatom (utálom a bogyókat, nem szívesen szedtem). Mindig minden eredményem jó volt, és a mai napig dolgozok. Most vagyok a 30. hétben, és kb 1-2 hete kezdtem megint a Magnerotot, mert a lábam is többször görcsölt éjjel, meg a pocim is.

Szerintem kérdezd meg az orvosod.

2013. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a 36.hétig fogom szedni!
2013. febr. 9. 08:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl. már 18 héttől feszült keményedett a hasam ,és kénytelen voltam szedni magnéziumot...a dokim azt mondta hogy ha úgy érzem emeljem az adagot nem tehetek vele kárt :)

Ez nekem is újdonság hogy 36 hétig kell csak szedni,de logikus így ha bele gondolok :) ez biztos alkat vagy genetika kérdése is..hogy kinek mikor mennyit keményedik.

22 hkm

2013. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36. hétig
2013. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok,panagint kell szednem 3x2-öt,de a doki azt mondta a 36.hétig szedhetem,utána abba kell hagyni:)
2013. febr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!