Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak olyan kismamák, akiken...

Vannak olyan kismamák, akiken nem látszik, hogy terhesek 4-5 vagy 6 hónaposan?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
15 hetes leszek, de még semmi sem látszódik.
2016. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

Általában a terhes pocak csak a 16. Hét után kezd nőni, addig csak a puffadás látható.

És vannak olyanok akiknek még akkor sem látszik. Egy közösségi oldalon bent vagyok egy babavárós csoportban és ott sokan posztoltak ki olyan képet,hogy semmi pocakja nincs annyi idősen. Általában ez a magasabb embereknél szokott előfordulni, mert ott több helye van a babának alapból. :)

2016. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, én többet is ismerek. Az egyik ismerősömmel pont egyidős terhesek voltunk, a 7. hónapban találkoztunk, nekem már akkora hasam volt, mint egy görögdinnye, rajta meg egy bővebb szabású polóban nem is látszott, pedgi már a 4. terhessége volt. És nem volt magas. Szóval vannak ilyen alkatok.
2016. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Első babámmal 24. héten kezdett látszani úgy, hogy az ismeretlenek észre vették, másodikkal 20. héten, harmadikkal a 12. héten.


Én jártam egyszer úgy, hogy egy kolléganőmmel beszélgettem és mesélt a férjéről meg a házasságukról, és megkérdeztem, nem terveznek-e gyereket, és mondta hogy a 7. hónapban van.

Nagyon ciki volt. Igaz az utcán voltunk, téli kabátban, de eléggé túlsúlyos volt,és nem látszott.

Másnap megnéztem (persze diszkréten) a benti ruhájában, és még akkor sem mondtam volna meg.

Van, akinek nem előre domborodó hasa lesz, hanem valahogy körben lesz testesebb mindenhol, és tényleg nem látszik.

2016. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
24 hetesen simán fel tudtam úgy öltözni, hogy senki ne vegye észre. 27 hetesen már azért látványos volt. 4-5 hónaposan szerintem gyakran nem szúr úgy szemet, 6 hónaposan ÁLTALÁBAN látszik de igen, szerintem ilyen kismamák is vannak, láttam olyan 37 hetes kismamát, akinek olyan hasa volt, mint nekem 30-31 hetesen. (Na meg olyat is aki velem egyidős kismama volt, 32 hetes kor körül voltunk és azt hittem ő már szül lassan.)
2016. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
23 hetesen jóformán semmi nem látszik mintha 2-3 kg híztam volna csak a hasamra de ennyi. 165 cm 58 kgval kezdtem most 60 vagyok
2016. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Terheléses cukor vizsgálaton találkoztam egy 24 hetes kismamával. Nem mondtam volna meg róla, hogy terhes, pedig ő is vékony alkat volt. Én 28 hetes vagyok, de ismeretlenek azt hiszik, mindjárt szülni fogok. Már pár hét után látszott a hasam.
2016. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
22 hetesen kezdett már látszani valami, de aki nem tudta, hogy terhes vagyok annak nem tűnt fel. Vékony vagyok pedig. Most 26 hetes vagyok, már idegeneknek is egyértelmű. Nagyon hirtelen elkezdett nőni, szinte egyik napról a másikra. Bár hozzá kell tenni, hogy a baba 4 hét alatt 6 hétnyit nőtt az UH szerint...
2016. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamnál 25-26 hetesen látszott már, hogy van pocakom addig max ruha nélkül,kb 20. héttől.

Most 13 hetes vagyok ruha nélkül alig látszik valami,ruhában semmi.

2016. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
5 hónaposan meg nem mondták volna, hogy babát várok, utána hirtelen nagyot nőtt a pocakom.
2016. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!