Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes kismamák, nektek is...

Pár hetes kismamák, nektek is volt/van hasmenésetek? Mióta pozi lett a teszt, minden nap kínoz.

Figyelt kérdés
Még csak 5 napja késik,de már émelygek,fáj a derekam és a mellem,valamint hasmenésem is van. Kicsit korainak gondolom ezeket,ráadásul hasmenésről,mint tünet sehol sem olvasok....
2016. jan. 13. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem napi 2x ment a hasam ha lehet annak nevezni a 2 alkalmat :) es vhol a 9.het korul kezdodott,majd 6-7 honapos korom utan meg a szekrekedes kinzott. De egyebkent en vhol olvastam "tunetkent" a hasmenest.
2016. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 6 hetes és az elmúlt hétben elkezdett menni a hasam és most sem az igazi... én sem hallottam még tünetnek ezt, de akkor remélem, hogy azért van, és nem másért, mert most meg benyeltem valami vírust.
2016. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedsz magnéziumot? Mert esetleg az is okozhat hasmenést.
2016. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Napi 3-4 magneB6-t szedek és Femibion 800at,de a magnéziumot már legalább 3 hete és eddig nem volt gond
2016. jan. 13. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a magnézium okozta, így visszavettem belőle. Az első trimeszterben kb. negyedannyit szedtem, mint most, és még abból is vissza kellett vennem a hasmenés miatt. Amikor húzódás, vagy kisebb görcsölés volt, akkor többet szedtem, és jött a hasmenés megint. Most a 30. hét óta szedek belőle sokkal többet méhösszehúzódások maitt, és semmi.
2016. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!