Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen sok 2 kg hízás?

27 hetesen sok 2 kg hízás?

Figyelt kérdés
Férjem családja piszkál ezzel, azt mondják fogyózzak.
2016. jan. 17. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de betegek.. Fogyókúrázni tilos terhesen. A plusz 2 kiló pedig semmi.. Én +4 kilónál jártam és 11 lett a vége, de a magzat, magzatvíz, méhlepény, méh, megnövekedett vérmennyiség súlya is minimum 8-9 kg.

Különben 27 hetesen egy kiló körül van a magzat és még a többit nem is számoltam.

2016. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Dehogyis!irigykedem:) 8-nal tartottam akkor, bar azota is annyi maradt:)


Mondjuk a csalad miatt nem irigyellek...


32hkm

2016. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az a kiindulási súlyodtól függ. Normál esetben kevés, de ha terhesség előtt kövér voltál akkor tényleg jobb inkább leadni, mint felszedni. Utóbbi esetben igyekezz nem felszedni többet, mindkettőtök érdekében.
2016. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

27. hétig híztál ennyit vagy 27 hetesen, egy hét alatt. HA az első, akkor menjenek oda, ahova gondolom. Ha a második, akkor érdemes lenne figyelni rá, nehogy toxémia álljon a hátterében.

Én egyébként a 12. hétig híztam 10 kg-t, és utána is rohamosan híztam, összesen 25 kg jött fel, végül a szülés után egy héttel már 15 le is ment, több nem, de soványan estem teherbe, így kellett is ez a 10 kg plusz.

Terhesen fogyókúrázni tilos. Ha valaki tényleg sokat hízik (és nem kórosan soványan esett teherbe), akkor érdemes átgondolni az étkezési szokásait, csökkenteni az üdítőt, nassolnivalót, áttérni a teljes kiörlésű dolgokra, több zöldséget fogyasztani, de fogyókúrázni nem szabad. Ha meg 27. hétig híztál két kilót, akkor a saját súlyodból fogytál is, mert a baba, magzatvíz, méhlepény stb már több mint 2 kg.

2016. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

6kgnál tartok 32hetesen.

Egyaltalan nem sok. ;)

2016. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
+4 kilónál tartok 23 hetesen és kevesellem saját súlyomat.
2016. jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 28 hetesen 9kg-nál tartok, második babám.

Az elsővel 8kg-ot híztam 28. Hétig, akkor 11 lett a vége, vagyis a 41. Hétig már csak 3 kg-ot híztam, szülés után egy hónappal -12 kg voltam.

Remélem most is így lesz. :) Ne foglalkozz vele mit mondanak, valószínűleg rossz indulatból mondják :)

2016. jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy fontos infór nem írtál: hány centi magas vagy és hány kilóval kezdted a terhességet?

Én a 27. héten olyan 3-4 kilónál tartottam, de 6 is simán lehetett volna.

2016. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha eddig híztál ennyit, az inkább kevés! :)
2016. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagy túlsúllyal kezdtem a terhességet. A fogamzásgátló abbahagyása után 2 hónap alatt 18 kg jött fel rám, pedig nem ettem töbet mint előtte. Orbosi indokot erre nem találtak.

160 cm magasan 86 kg-val estem teherbe.

2016. jan. 19. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!