Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kel számolni?

Mikortól kel számolni?

Figyelt kérdés
Pár hete elvetéltem de még nem tudom, hogy mikorra várjam a menstruációm. A vetélés 7 napig tartott. Mikortól kel számoljam a heteket? Az első naptól vagy az utolsótól? A vérzés első napjától 4 hét telt el, akkor már esedékes?

2016. jan. 18. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első naptol számold mindenkép.
2016. jan. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem lehet számolni, meg kell várni, mire megjön a menzeszed. Ez lehet akár ma is meg akár egy hónap múlva is, attól függöen, hogy a szervezeted hogy regenerálódik.
2016. jan. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab után 7 hétig nem jött meg. Akkor is úgy h egy napot megvolt egyet nem. Aztán még jó 2 hétig összevissza volt m8nden, utána állt be. Ha orvos látott jogy teljesen kiürült minden és nem kell műtét akkor nem tudsz mit csinálni mint várni hogy megjöjjön.
2016. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!