Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan akinek nagyon...

Volt olyan akinek nagyon hamar ment el a nyákdugó, vagy egyben vagy darabokban az számít? Meddig lehet húzni nélküle?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok két nap múlva már 30. Tegnap este fürdéskor vettem észre a kádban talán egy 1-2 forintosnyi pici nyúlós barna nyákot. Az első terhességemnél nem találkoztam vele mert nem tágultam még vajúdás közben sem így nem igazán tudom milyennek kell lennie. Gondolom ha ilyen kicsi darab jött akkor majd még várható több is? 1.5 hete voltam dokinál teljesen zárt voltam szerdán megyek legközelebb. Amúgy teljesen jól vagyok, nem nagyon keményedek, nem fáj semmim.
2016. jan. 18. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, egy ismerősömnek ~25 hetesen ment el, szintén 2. gyerek.

A doki azt mondta, visszatermelődik, semmit nem jelent.

2016. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az utolsó néhány hétben darabokban ment el. Egy kicsit tágultam is, bár én a kezdetektől fogva keményedtem. 3 nappal a kiírt dátum előtt szültem.
2016. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

34.héttől folyamatosan ment el,darabokban,sok görccsel,keményedéssel.

41.héten indítottak végül

2016. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Mi volt az orvosnál? Én 33 hetes vagyok és pont az előbb tapasztaltam ilyet, ilyen világos barna nyúlós akármit. Én is màsfél hete voltam orvosnál, akkor még teljesen zárt voltam. Jövő héten megyek újra.
2016. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia, nem jutottam be a dokihoz mivel elhívták műteni sos-be. Jövőhét szerdán megyek hozzá uh-ra, igaz ott nem vizsgál de majd mondom neki. Nekem azóta nem volt akkor kicsit megijedtem, de nem keményedek többet, nem fáj a hasam, több folyásom sincs. Azért figyelem magam.
2016. jan. 21. 09:42
 6/6 anonim ***** válasza:
mi lett azota veletek?
2021. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!