Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan maradjak ébren?

Hogyan maradjak ébren?

Figyelt kérdés
A harmadik trimeszter elején járok és nagyon aluszékony vagyok, napi 16 órát is simán elalszom. Már egy órája álmos vagyok (6-kor keltem). Pedig aludtam 8 órahosszát plusz tegnap délután 3 órát. Tanulnom kéne egy vizsgámra és takarítani is, vacsorát főzni estére. De már most leragad a szemem és ha most lefekszem, délután 4-ig nem kelek ki az ágyból. Vérképem rendben, orvos szerint aludjak nyugodtan egész nap...
2016. jan. 20. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is aludj. Ha meglesz a baba úgy sem fogsz tudni ennyit aludni 😀
2016. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aludj, a takarítást és a vacsorafőzést hagyd ki, a tanulás mehet, mikor ébren vagy.
2016. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elso babammal en is volt hogy egesz nap aludtam :) (nekem is tanulni kellett volna 😅)

Most a masodikat varom, eselyem sincs aludni, pedig milyen jo lenne 😄.

Aludj nyugodtan amig teheted.

2016. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam a 30-32 héten, nem is értettem, mert életemben nem aludtam ennyit, most 33h vagyok, és elmúlt, egyik napról a másikra. Aludj, mert valamiért a baba is ezt szeretné, lehet, hogy most nő egy nagyot.
2016. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!