Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok! Jövő...

11 hetes kismama vagyok! Jövő héten megyek genetikai uhra. Eddig sem volt semmi tünetem, csak enyhe has szúrka, érzékeny mell. Lassan egy hete semmit nem érzek. Elmúlhatott ez a pici tünet is? Létezik tünetmentes terhesség?

Figyelt kérdés
Nehezen indult az első pár hét mert 8 hetesen kórházba kerültem hematómával. Eléggé aggódok, hogy minden rendben legyen. Van Angel sound magzati szívhangfigyelőm, de eddig még nem jártam sikerrel. 10 hetesen minden rendben volt az uhn.aznap este mikor uh volt elúlt a has szúrka és enyhébb lett a mell fájdalom is.. Van valakinek hasonló tapasztalata?

2016. jan. 20. 13:11
 1/9 anonim válasza:

Nekem a 9. hét körül múlt el a mellfájdalom a hányinger is sokat javult, persze én is nagyon megijedtem, de hál istennek minden rendben volt az utolsó vizsgálat alkalmával is, és remélem azóta is! :)

Én pénteken leszek 11 hetes és nagyon várom már hogy legalább ez a stresszes első 12 hét végre elmúljon!

Privátba írj, hogy mi volt a vizsgálatnál, és szerintem ne aggódj, biztos minden rendben a kis pocaklakóddal! :)

2016. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a kezdetekben volt több tünetem, egyetlen egy maradt, a gyakori pisilés. Az kitartott szülésig, de azon kívül semmi más nem volt.
2016. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Adrienn0122 ***** válasza:
Igen, a mell érzékenysége, fájdalma az első hetekre jellemző, aztán elmúlik. Akinél émelygés, hányás jelentkezik, annak is jellemzően a 12. hét vagy félidő körül enyhül vagy elmúlik. A tünetek időben változóak a terhesség alatt, ez így normális. Szívhangot ilyen korán szerintem még nem tudsz hallgatni, és később is csak feleslegesen fogod magad stresszelni, ha épp nem találod a szívhangot.
2016. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyosak vagytok!:)

Nem idegeskedek rajta, hogy nem találom a szívhangot, mert tudom, hogy sok minden közre játszik.


Úgy tűnik mondhatom magam "szerencsésnek", hogy "csak" a hematóma nehezítette az első heteim... Kop kop kop :)

Próbálok pozitívan gondolkodni, hogy minden rendben lesz, és természetesnek veszem, hogy jól fejlődik a babinkónk:)

2016. jan. 20. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló cipőben járunk, én most vagyok 12 hetes, és csütörtökön megyek genetikai tanácsadásra, UH-ra. Nekem is az első pár hétben volt csak bármiféle tünetem, fájt a hasam, mintha meg akarna jönni, de magnéziumra ez is elmúlt. Sűrűbben járok pisilni, de ennyi, soha nem volt reggeli rosszullét sem, szóval a gyakoribb pisilési ingert leszámítva nálam sincsen semmi más tünet.

Szóval nyugi, bztos, hogy minden rendben van. :)


Kérdezhetek én is? Hová mész genetikára? Bp-i vagy? Hány éves vagy?

2016. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! En is 11 hetes vagyok es jovoheten megyek genetikaira. :) Nekem volt egy kis barnazasom hetfon, de a doki nem tudja az okat, babaval minden rendben. Nekem mar csak a reggeli hanyas es a gyakori vizeles maradt meg. Utobbi olyan szinten, h vizeletmintat adtam le a laborba a felfazas kizarasa miatt. Ma kaptam eredmenyt, minden rendben. Minden jot kivanok nektek es problemamentes terhesseget! :)
2016. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont kívánom :)
2016. jan. 20. 14:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 10 hetes vagyok, a mostani a 2. terhességem. Először sem volt semmi bajom (6 éves már a fiam), most sincs az ég világon semmi tünetem. Mellfájdalom volt kb. 2 hétig, de már rég nincs. Nyugi, semmi gond, ez is normális, meg a hányós-rosszullevős is. Mi ilyen szerencsések vagyunk. :D

Boldog babavárást!

2016. jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a pozitív gondolatokat, sokat segítetek!:) Neked is boldog babavárást!:)
2016. jan. 21. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!