Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának?

Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
26 hetes terhes vagyok, elég sok teát megittam ez idő alatt, van amikor egésznap teáztam ( 1-1,5 l fazékba 2 teafilter ) általában zöld teát ittam..
2016. jan. 20. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
1-1,5-l vízben két filter nem olyan sok, tekintve, hogy ezeket a filtereket egy bögre teára szokták ajánlani. Szerintem nincs baja, de azért ne igyál zöld teát ezután. Inkább gyümölcsöt. Én is ittam napi egy bögrével amíg nem olvastam, hogy nem lehet.33hkm
2016. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mégis mi a túró baja lenne két filter zöldteától? A levegő károsabb, amit beszívsz.
2016. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak most olvastam egy cikket, hogy a tea is ugyanolyan káros a magzatra, mint a kávé és abból se ajánlják a túlzott fogyasztást! most egy kicsit megijedtem, mert tea mániás vagyok
2016. jan. 20. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz baja. Nyugi! :)
2016. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lehet a zöld teától a pocaklakódnak! A kávétól sem!
2016. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagok. Valahol a neten véletlenül olvastam, hogy miért pont a zöld tea (pont akkor ittam) nem jó, de már nem emlékszem. Lassan semmit sem szabad kismamának, és szoptatós anyának....
2016. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami KÁROS a magzatra, azok a vegyszerek, bizonyos gyógyszerek, alkohol, drog, nikotin... Se a tea, se a kávé nem KÁROS a magzatra nézve, maximum nem ajánlott az ész nélkül való fogyasztásuk a rád gyakorolt élettani hatásuk miatt - pl. vízhajtó, élénkítő hatás miatt. De józan, emberi léptékű fogyasztás mellett egész nyugodtan lehet inni ezeket is.


Tapasztalatból mondom, hogy nincs olyan étel, ital, füszer, stb. amiről ne lehetne valahol megtalálni a neten, hogy nem szabad. Ha ezt mind betartanánk, akkor maradna kb. a fényevés. Be kell tartani az alapszabályokat (nyers hús, nyers tojás, lágy sajtok, mosatlan zöldség-gyümölcs kerülése) és kész, különben megbolondulsz.

2016. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!