Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kapott el valaki hányós-hasmen...

Kapott el valaki hányós-hasmenéses vírust terhesen? A babának nem lett baja?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok, és sajnos benyeltem egy ilyen vírust.

Csak egy éjszaka és másnap délelőtt tartott, de alig tudtam ez idő alatt inni (még így, harmadnap is keveset), és a vitaminok is kijöttek...

Tapasztalat valakinek? Köszi!


2015. dec. 30. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Első babámnál 5 napot küzdöttem egy calicivel 19 hetsen, 2 kilót fogytam, a gyereknek semmi baja nem lett. Most 27 hetesen kaptam el, de csak 2 napot tartott, ilyenkor úgy látszik könnyebb elkapni.
2015. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 hetes voltam amikor elkapott egy hasonló.Csak feküdtem egész nap és tejet próbáltam inni az orvos vavaslatára.2 nap alatt lezajlott semmi baja nem lett a picúrnak :)
2015. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jó ezt olvasni! :-) Remélem nálunk is minden rendben lesz!
2015. dec. 30. 21:09
 4/4 mandiga ***** válasza:

A kismamák immunrendszere sajnos legyengül.

Ha nem elhúzódó a vírus, akkor nem lesz semmi gond.

Ha több napig tartana, akár egy-két hétig, az már rád és a babára nézve is veszélyes lenne. Egy napos betegségtől nem lesz semmi gond. :)

2015. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!