Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

Csináltam tesztet először a közepén jelent meg egy vékony hosszú csík (keresztbe)mikor az eltünt csak a pozi helyén jött ki a csík a negatívnál semmi

Akkor nem vagyok terhes?



2016. jan. 20. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A teszten két jel van egy C és egy T. Teszt és Controll, olvasd el a használati utasítást! Ha egy csík jelenik neg, az eredmény negatív, ha minkkettőnél akkor pozitív, le van írva.
2016. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hosszú csík a vizelet felszívódása miatt van, az eltűnik. Amúgy meg ahogy az első írja: van egy kontroll csík (az mindig van, kivéve, ha a teszt hibás), és egy terhességet jelző csík (ha van csík, akkor pozitív, ha nincs, akkor negatív).
2016. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom mikor negatív és pozi,a T.betűnél volt csík
2016. jan. 22. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor hibás a teszt. Ez szerepel a használati utasításban is. Szerintem nyugodtan visszaviheted oda, ahol vetted (blokkal), és kicserélik.
2016. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!