Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen wc papíron vér?

35 hetesen wc papíron vér?

Figyelt kérdés

Van aranyerem az igaz, de nem tudom biztonsággal megállapítani, hogy honnan van a papíron a vér...

Pont gáttájékon van az aranyér.


Ha voltatok hasonló helyzetben hogyan jártatok a "végére" ???


2016. jan. 20. 18:24
 1/9 A kérdező kommentje:
...pisilés után jelentkezett...
2016. jan. 20. 18:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem itt kérdezgetnék hanem kórházba mennék. Mit érsz azzal ha más leírja a sztoriját? Attól még a te gyereked lehet életveszélyben...
2016. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt minden vérzéssel orvos!

Az aranyeres vérzés nem pisilés után jön... (van vérző aranyerem, tudom...)

2016. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet megnyíltál egy kicsit. Én is így voltam szintén a 35. héten. 4 vagy 5 napot voltam kórházba, 3 napig véreztem. Na, meg amint kórházba értünk, vizsgálat után kaptam a tüdőérlelőt, meg megnézték a babát UH.-án, milyen fejlettségű lenne ha megszületne.
2016. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as nekem volt aranyerem tinikoromban. PISILÉSKOR vérzett, amúgy nem tűnt volna fel...
2016. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet egy erősebb szex miatt is, igen, akkor is, ha mondjuk reggel voltatok együtt.


Lehet a folyásod miatt is, ami felmarta a hüvelyfalad. Nekem ez a 22. héten volt, szaladtunk azonnal dokihoz.


De lehet az aranyér miatt is, és mondjuk a feneked felől jön a vér.


De minden vérzéssel azonnal orvoshoz kell menni! Menj el holnap!


32hkm

2016. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt és azonnal bementünk a kórházba, 36. hétben voltunk. Bent is tartottak, azonnal kaptam tüdőérlelőt. Vasárnapi napon mentünk be reggel, hétfőn még azt beszéltük a főorvossal, hogy hazaenged 2-3 nap múlva, ha minden oké, hétfőn délután 5 körül elkezdődtek a fájások, kedden hajnalban fél2-kor megszületett a kisfiam 1 évvel ezelőtt, szerencsére teljesen egészségesen, minden rendben volt vele. Én a helyedben bemennék a kórházba, nézzenek meg mindenképpen. Legfeljebb hazaküldenek.
2016. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak egy csepp volt és friss, akkor lehet hogy papírral törlésnél felkarcoltad a bőrt. Várandósság alatt sérülékenyebb.

Ha több vér volt, vagy barna, akkor lehet a méhszájtól ered.

Én bementem a kórházba azonnal amint egy csepp vért láttam. Ott megvizsgáltak, csináltak ctgt, de megmondták h telefonban elmondás alapján meg tudták volna állapítani h nem olyasmi történt ami miatt be kellett volna mennem, azt kérték máskor először csörögjek oda.

2016. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: csak nehogy aztán legközelebb a munkahelyem odatelefonáljon az eü intézménybe, mielőtt levonják a fizetésemből a tb-t, hogy biztosan indokolt-e. akkor lenne aztán a nagy poén...
2016. jan. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!