Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen láta a nögyögyászom...

Alföldi Krisztina kérdése:

6 hetesen láta a nögyögyászom az embriot a szivmüködödést mega szikholyagot most ma amávkorházba mentem mert egy kicsit véreztem de csak a w. papiron látszott" ott meg nem látak semit csak egy üres pete zsákot . Akkor elvieleg elvetéltam azt mondták?

Figyelt kérdés
de kérdezték hogy biztos látták az embriot hollnap meek egy másik dokihoz lehet a gép volt rosz vagy csak egy szerüen téleg vetéltem vagy az elsö orvos nem is látott volna semmit ??

2015. jún. 21. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha üres petezsákot láttak, akkor az nem túl jó. :( Nekem is ez volt az első terhességemnél. Elvetélni nem vetéltél (még) el, csak ha elindul a vérzés, és távozik a magzat. Persze csodák mindig vannak, lehet hogy holnap látnak valami jót, bár én ebben nem nagyon hiszek... az előzmények tekintetében. Mindenesetre sajnálom. :(
2015. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazd már meg ezt magyarul, légy szíves.
2015. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Jah, hát hemzseg a helyesírási hibáktól második, ebben igazad van, de azért érthető, mit akart... (első).
2015. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak eddig látták az embriot most nem missed abortion " ezt irták a korházi papíromra de a korházban sem értették hogy biztos látta a dokim az embriot ? mert csak egy kicsit vérzek akkor is csak vizelete után a papiron látcsik egy pecsét hol barnás hol bordo szal ugy nem vetélhatnék el hogy nme görcsölök meg nem darabokba vérzek
2015. jún. 21. 22:01
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
A második mondatod totál érthetetlen. Nem próbálnál meg érthetőbben fogalmazni, írásjelekkel?
2015. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
létezik olyan hogy 6 hetes volt magzat szivmüködés meg minden most 8 hetesen egy üres petezsákot látnak és vérzek egy kicsit ... ahova ma elmenetm nem nagyon hotték el hogy volt magzat meg szivmüködése is ....
2015. jún. 21. 22:14
 7/11 A kérdező kommentje:
tehát vetélhetek ugy is hogy nem fáj semmim meg nem nagyon vérzek ? meg akkor hova tünt a magzat amikor nem nagyon vérzek ? ezt nme értik az orvosok sem
2015. jún. 21. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:

felszívódhat, de ha petezsák van, akkor nem vetéltél el, csak sajnos élő baba nincs már :(

amúgy nem értem miért értetlenkedtek, hisz sajnos ez előfordul, gondolom ők heti szinten találkoznak hasonlóval.

de igazad van, menj el másik orvoshoz, abból baj nem lehet

2015. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elhalt a terhesség, az embrio felszívódott, remélhetőleg magától kiürül.
2015. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Voltál másik orvosnál? És mit mondott?

2015. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!