Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem bírom elviselni a saját...

Nem bírom elviselni a saját szagom?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok, és kb 10 hete folyton büdösnek érzem magam, főleg ott lent. Párom azt mondta ő nem érez büdösnek, de én érzem. Nincs fertőzésem, többször látott azóta a dokim is, még PH csíkkal is megvizsgált. Naponta 2x fürdök, naponta mosom a pizsamáim is, különben nem birok aludni. Folyton hőhullámok gyötörnek. Más is volt így, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Tudtok ellene adni valami tippet?
2016. jan. 20. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár én még csak az elején vagyok én is büdösnek érzem magam. Én mondjuk a számat.Párom és család szerint képzelődök, de sose rágóztam ennyit mint most. Lent azt vettem észre, mintha izzadnék vagy nem is tudom mi a jó szó erre. Bár én a nagy parfüm mániás most semmit nem viselek el magamon.Másokon is irritálnak a szagok. Olyannyira, hogy gyógyszertári fürdetőkrémet használok csak :(

Hőhullámok normális nekem folyton az van...

Ha nincs fertőzés és más se érzi, lehet tényleg csak te, de ha ennyire zavar beszélj az orvossal.Ő mit mondott erre amúgy? Nem lehet hogy már pszichésen van ez?

2016. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Azt mondta a doki, hogy terhességgel változik a hüvelyváladék a hormonok miatt, használjak illatosított tisztasági betétet, ha nagyon zavar. Vigyázz a rágóval, ha sokat rágózol! A legtöbb aszpartámmal és aceszulfát-K-val van édesítve ami fejlődési rendellenességet okozhat. Olyat használj amiben nincs ilyen édesítő. Patikus sógornőm okított ki, mert én is sokat rágóztam.
2016. jan. 20. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:

A hüvelyváladék nekem is változott, néha megijedtem, hogy vérzek, vagy bepisiltem(rohantam a wc-re ellenőrizni), annyira sok volt, bár szagot nem éreztem.

A dokim vitagyn-c hüvelykrémet mondott meg is vettem, de a folyás csak fokozódott, szóval lehet megelőzésnek jó lehet, de nekem inkább kényelmetlen volt a másnapi még nagyobb folyás, főleg, hogy ugye hol vérvételre hogy védőnőhöz meg uh-ra járok.

Próbáld ki akkor az illatosított betétet, hátha, bár nem tudom okozhat-e irritációt ilyenkor vagy sem odalent. Mindenki mond mindent, nehéz eligazodni sajnos :(

Köszönöm a rágóról az infót!! majd megnézem mindenképp akkor!

2016. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem total igy van, ahogy leirtad, most vagy 38 hetes, sztem ez marad,majd megszunik ha szultunk. Nekem is a harmadik trimesztertol durvabb.
2016. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem is így volt ráadásul az utolsó 4 hónapomból 3 esett nyárra. Így én mégtöbbször zuhanyoztam a kánikulában. Tippet nem tudok adni, elmúlik, kitartást!
2016. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!