Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van kedvetek tippelni? Szerint...

Van kedvetek tippelni? Szerintetek hány hetes terhes vagyok has alapján?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést a kigombolt nadrágért.... jelenleg vagyok 60,5 kg (58 kezdtem)


[link]


[link]



[link]


2016. jan. 24. 22:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja igen első baba, a végén megmondom valójában mennyi természetesen
2016. jan. 24. 22:19
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem is látlak terhesnek :)

Én pl. 9 hónapos terhesnek nézek ki, pedig egyáltalán nem is vagyok terhes, csak 1 dagadt disznó.

Mindig átadják nekem a helyet a BKV-n.

Ami nem is baj, mert jobban szeretek ülni, mint állni :)

2016. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudj hogy kinevetlek de ez nagyon jó komment volt komolyan :D


Egyébként azért is kérdezem mert ahány hetes vagyok már jócskán látszania kéne nem ennyire.... eddig oké lapos hasam volt nagyjából de így olyan mintha dagi lennék és slussz

2016. jan. 24. 22:42
 4/13 anonim ***** válasza:

10. De a kommented alapjân 17. :)

Nekem 17 hetesen SEMMI nem látszódott. Kb a 20. héten vettem észre én magamon. Idegen olyan 24. héttõl.

Persze a munkahelyen már a 8. héten mondták h látszik(tudták a munkám miatt). :D Nyilvàn, mivel elõtte is volt pocim...

2016. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sz.tem 3 hónaposnál nem vagy több.

Vagy lehet még sokat is mondtam?

2016. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3-4 hónapos lehetsz?


Én már láttam olyat, aki 4 hónapos volt és kb akkora volt a pocija, mint neked.

2016. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Múlthét kedden voltam UH-n (heamatóma miatt sűrűbben kell járnom kb 2 hetente ) akkor volt betöltött 22. hét úgyhogy lassan 23. Tehát 6 hónap a táblázat szerint
2016. jan. 24. 22:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Én olyan 25.hét körülre tettelek volna, saját tapasztalat alapján :) Nekem a 20.hétig semmi sem látszott, én akkor kezdtem el látni, "kívülállók" (férjem és rajta kívül) mindenki azt mondta, nem látszik. Talán a 25.héten már látszott egy kicsit, aki ismert és tudta, hogy lapos amúgy a hasam :)

Most második terhességnél már 6 hetesen nagyobb a hasam, mint anno félidőben volt :) Bár ez a szétvált és elgyengül hasizmok miatt van.

2016. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok. Aaaaaz komoly. :D

Habár mindenki màs, és örülj neki, könnyebb kisebb hassal a terhesség. A barátnõmnek meg ennyi idõs terhesen olyan hasa volt, mint aki szülni megy. Na az sem piskóta...

2016. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
00:23 te végül az átlagnál kisebb hassal mentél először szülni? Azért érdekelne mert most nemtudom hirtelen fog-e hatalmasra nőni vagy nem lesz olyan nagy .. jó persze tudom hogy nagy lesz :) csak nem akarom hogy hirtelen legyen hatalmas a striák miatt :/
2016. jan. 25. 02:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!