Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy kis barna folyásom és...

Van egy kis barna folyásom és egy kicsit fáj a hasam.4napja voltam dokinál. Menjek minnél hamarabb vissza? 6hkm

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, terhesen minden vérzéssel (a barnázás is az) sürgősen lásson doki.
2016. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen menj! Én most sok pozi teszt után 4 nappal kezdtem el barnázni a 19.dpon. Bementünk az ügyeletre (telefonon leráztak egyébként).Bár uh nem volt,de azért utrot kaptam és szerintem annál többet ők sem tudnak tenni.


Nem írom le mi lett az esetem vége,de amint csak tudsz menj. Innen már akár gyorsan is pöröghetnek az események!


Kívánom,hogy minden a legnagyobb rendben legyen veled. Lehet,hogy egy kis semmiség,de jobb ha lát orvos.

2016. jan. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!