Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek hogy minnél...

Mit tehetek hogy minnél hamarabb elmúljanak a barna foltok az arcomról? Sürgős segítség kéne!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Decemberben megjelent pár pattanás az arcomon amit kinyomtam de pár napra rá elég csúnyán besebesedtek. A sebek Január végére leestek de a helyükön elég csúnya barna foltok maradtak amik mostanra se halványultak. Sokat keresgéltem az interneten de ott nem sok mindent találtam ami segített volna és már nagyon szeretném ha nem lennének ezek a barna foltok mert ha jön a nyár és az UV sugárzás akkor sokkal hosszabb ideig maradnak meg. Gondolkoztam már rajta hogy elmegyek bőrgyógyászhoz,hátha ő tud valamit mondani,de ha valaki volt már hasonló helyzetben és neki elmúltak a hegei, azoknak is szivesen meghallgatom a tanácsát és persze másokét is csak már tényleg nagyon zavarnak ezek a foltok. Minden választ szivesen elolvasok,csak valaki segítsen kérem szepen! A hibákért előre is elnézést telefonról irtam. A válaszokat nagyon szepen megköszönöm!!

2015. febr. 25. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek nem valódi hegek. A bőr gyulladt állapotban van és azon a területen átmenetileg fokozódik a pigmentáció.

Nekem is van egy-kettő az arcomon, anyajegynek tűnnek ezért nem zavarnak.

Idővel halványodni fognak.


De elvileg vannak rá szerek, azt hiszem a clean and clearnek is van. Ugorj be egy drogériába és kérd az eladó segítségét.

2015. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 OlivO válasza:
AHA-sav, C-vitaminos krém halványíthatja. AHA-t én a Paula's Choice oladaláról szoktam rendelni, egy évig elég a 30 ml-es minta. Fényvédőt használj nyárra, akkor nem leszel foltos.
2015. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!