Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lepény a mellső falon tapad,...

Lepény a mellső falon tapad, mélyen, ez változhat? Mi az esélye?

Figyelt kérdés
Már 2szer be véreztem lepényleválás miatt,
2008. szept. 17. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
A lepény tapadása fix, és nem változik. Pihenj sokat!
2008. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Huhh ez nagyon ciki, nekem is ez volt. Tilos minden fizikai megerőltetés, szex, házimunka...stb. Ja, és tuti császár. Remélem kihúzod a 9. hónapig. Vigyázz magadra!
2008. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Ha még nem vagy 30. hét körül akkor a méh növekedésével elcsúszhat a méhszájról. Nekem is így volt csak én nem véreztem be. És mára már arréb ment. 33 hetes vagyok. A te esetedben viszont nagyon kell vigyázni! Ne emlej , no szex, és nem tudom mennyire birod, de mindenképpen rengeteg fekvés a leválás miatt, mert az aztán nem játék. És több mint valószinű hogy miindenképpen császár lesz a vége ebben az esetben, és lehet hogy sajnos nem is fog arrébb menni. Ugyhogy mindenképpen nagyon vigyázz magatokra.
2008. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt most megnéztem a papírjaimon és nekem a 6. hónapig mindig mellső falon volt,aztán valahogy minden vizsgálatnál a hátsó falon van írva.
2008. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, én is bevéreztem miatta. Aztán ahogy nőlt a méhem feljebb ment, és a 28-ik héten már az volt a leletemen, hogy mellső falon, jó helyen tapad. Nem írtad hány hetes vagy, még lehet, hogy feljebb megy Neked is. Sok szerencsét!
2008. szept. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
19hetes vagyok
2008. szept. 18. 07:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugodj meg, ha 19 hetes vagy még csak, akkor a méh növekedésével feljebb kerülhet a méhlepény. Az nem baj, hogy mellső fali, a problémát az okozza, ha mélyen tapad vagy ha teljesen ráfekszik a méhszájra. Biztosan figyelni fognak a dologra az orvosok, mindenesetre szorítok, hogy feljebb kerüljön az a méhlepény és több problémád már ne legyen belőle!

Boldog és további gondtalan babavárást kívánok!

2008. szept. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19 hetesen nekem még rálógott a méhszájra. Most 30 hetesen meg már jó helyen van. Az tényleg nem baj, hogy mellső falon tapad. Ilyenkor nagyon sokat nől a méh, ugyhogy feljebb fog menni, de addig pihenj sokat, ne csinálj semmi megeröltetőt.
2008. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia. Ugyanez volt nekem is a 19. heti UHn. Mellső falon, mélyen. Mondjuk én nem véreztem szerencsére, de a dokim épp szabin volt úgyhogy nem is mondta el senki, hogy azért jó volna, ha kicsit lassítanék. Most voltam a 29. héten megit UHn, már sokkal fentebb tapad és nem okozhat problémát.

Azért vigyázz magadra, főleg ha vérzel, de nekem azt mondta erre a doki, hogy a vérezgetésnek is szerencsére a legtöbbször "nagyobb a füstje, mint a lángja"...

Biztos, hogy feljebb megy, nyugi, ettől még szülhetsz rendesen stb. Csak néhány hétig kell lassítani, nem emelni, nem erőlködni, nemnagyon szexelni..:-D

2008. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! A mélyen tapadó lepény azt jelenti, hogy méhszáj közeli, s a 19. héten még korai bármi következtetést levonni ebből. Ez miatt nem kell császár, s valószínű, hogy feljebb is fog menni! Az előlfekvő (méhszájon lévő) lepény a veszélyes, s ilyenkor császároznak.
2008. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!