Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kemeny szekletre...

Nagyon kemeny szekletre valami tipp?

Figyelt kérdés
19hetes terhesen van valami tipp szeklet lazitasra?
2016. jan. 27. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én laveolac szirupot használtam védőnő tanácsára és segített.Próbáltam sokmindent,de ez bejött.Próbáld ki,remélem beválik .Boldog babavárást!;-)
2016. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! En forro levessel, naranccsal es kefirrel probalkoztam. Bejott.
2016. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor a zöldborsóleves (min 4 tányér) segített, vagy a mandarin :D
2016. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az extra magnézium hashajtó hatású, én magnosolvot szedek. Rengeteget szenvedtem vele minden itt olvasott tippet kipróbáltam de semmi nem használt. Ez sem hajt meg csak lazít így legalább van ingerem, mert nekem sajna az sem volt. Bármilyen őrült kombinációt össze ehettem :)
2016. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minél kevesebb hús, keményítős étel, krumpli, fehér kenyér, pizza stb. Ne alkalmi hashajtással próbálkozz, próbálj áttérni olyan ételekre, amik jót tesznek az emésztésednek hosszabb távon is!


Olajos magvak, friss saláták olívaolajos öntetekkel, kefir, joghurt, aszalt gyümölcsök mindennapos fogyasztása használni fog. :)

2016. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok-sok folyadék. Napi min. 4 liter. (fokozatosan emeld a mennyiséget). Nagyon fontos, mert a széklet végig normális állagú. A végbélben már csak víz elvonás történik aminek a mennyisége attól is függ, hogy a szervezetnek szüksége van-e rá. Vagyis ha többet iszol ami Neked kell, akkor nem szívódik fel a székletből és nem lesz kemény.

Rostdús ételek.

Mozgás, ami akár egy hosszabb, a normál tempódnál picit gyorsabb járás is lehet.

2016. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!