Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.3 hete kezdtünk bele...

Kb.3 hete kezdtünk bele férjemmel a baba projektbe. 3 napja késik, nem jött meg. Lehet terhesség? Vagy a szervezetem " megtréfál" és pont most lesz szabálytalan a ciklusom?

Figyelt kérdés

Júliusban hagytam abba a fogamzásgátló szedését, és azóta mindig megjött a menstruációm. Vagy pontosan, vagy 1-2 napos eltéréssel.

Lehetséges az, hogy ennyi idő után hormonális okok miatt késik, vagy reménykedhetek a babában?


2016. jan. 27. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Miert ne remenykedhetnel? Mar siman tesztelhetsz barmelyik napszakban :) Drukkolok majd ird meg!
2016. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Szerimtem pedig még pont, hogy nem kéne tesztelni, nehogy csalódás érjen. Nem kitárt, hogy várandós vagy, de én elég kevés esélyt látok rá. Ennyi idő alatt lehetetlen.

De drukkolok, majd írj!

2016. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kizárt*

Utolsó voltam.

2016. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miert lenne lehetetlen?

Ha most lenne a mensi, akkor jo ket hete volt peteeres, akkor meg mar voltak egyutt megszakitas nelkul. Siman megfoganhatott.

Nekem pl harom terhessegem volt es mindig elso ciklusban teherbe estem, amikor nem vedekeztunk, pedig nem lestem a peteerest semmilyen modszerrel, csak egyutt voltunk amikor jol esett.


Persze az is lehet, hogy csak kesik, de azt a kerdezo tudja, hogy az elmult honapokban hogy allt vissza a ciklusa, pontos volt, vagy ossze-vissza. Ha pontos volt es ahhoz kepest most kesik, akkor nyugodtan lehet mar tesztelni.

2016. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lehetetlenről annyit, hogy nekünk elég volt egy fél ciklusban mellőzni a gumit, egyből terhes lettem...

Szerintem nyugodtan tesztelj.

2016. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!