Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babám hatalmas rúgásokkal...

A babám hatalmas rúgásokkal ébresztett az éjszaka?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem, alig akarta abbahagyni, elkezdett zsibbadni a kezem a nyelvem, szédültem, hányingerem van. Rosszul feküdhettem? Szúr az oldalam is. :(
2016. jan. 28. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul feküdtél. Mennyi idős kismama vagy?
2016. jan. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
32 hetes, hála az égnek mozgolódik, úgyhogy remélem nincs baja. A frontokra viszont nagyon érzékeny vagyok.
2016. jan. 28. 08:21
 3/3 anonim ***** válasza:

jaj, velem a frontokkor van ilyen néha. ne aggódj emiatt! a magzatod ébrenléte és alvása nem függ a te ébrenlétedtől és alvásodtól.


remélem, ma nem mentél be dolgozni és tudsz picit pihizni, feküdj, nézz sorozatot, tevékenykedj a lakásban, kell a pihenés! esetleg egy Magnosolvot igyál, az megnyugtat, ellazít.


egyik éjjelünk pl úgy telt, kb 30 hetesen, hogy a férjemet a cicánk fél óránként üvöltve keltette, hogy dagasztani akar, és a zajra felkeltem én, felkelt a magzat is...és mentünk ugye másnap 8-ra dolgozni...este majdnem hánytam a fejfájástól és a fáradtságtól...:/


34 hkm

2016. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!