Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Éjszaka sajnos belementem egy...

Éjszaka sajnos belementem egy hatalmas kátyúba és defektem lett. Ha esetleg más baja is lett a kocsinak az már jelentkezett volna vagy számíthatok valamilyen "meglepetésre"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azért vidd el átnézetni, de ha a lengőkar nem tötött el, vagy valami a felföggesztésben, és nem veszel észre valamit (mondjuk húz jobbra/balra), akkor valószínűleg semmi baj nincs :)
2010. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor ki lehet hívni a rendőröket, jegyzőkönyvbe veszik a károdat 1-2 fénykép, és az út kezelőjétől lehet kérni kártérítést, a kár kifizetését, az más kérdés, hogy ez működk-e a mi kedves hazánkban, de egy próbát megér.
2010. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,remélem nem lesz semmi gond.
2010. jún. 5. 17:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy akkora kátyúnál ami defektet okozott, biztos hogy nagyot kap a futómű, de lehet a többi rész megúszta. A felni is kérdéses, nem tudom megcsináltattad e már a defektet. Mindenképp érdemes átnézetni a futóművet. Ha "húz" valamerre az autó, akkor be kell állíttatni a kerékösszetartást, bár ha átnézeted akkor azt is ellenőrizniük kellene a szerelőknek.
2010. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen ma délelőtt megcsináltattam,a felni megúszta de viszont ez a kis kaland 27 ezer forintomba került mert ugye a két első gumi.Egyenlőre nem veszek észre semmit az autón.Nem érzem hogy húzna valamerre,de sajnos nekem holnap éjszaka megint azon az úton kell mennem már előre félek komolyan gyomoridegem van.Mert az az út maga a halál,és én azt érzem hogy nem ez volt az első és nem is az utolsó tuti hogy előbb utóbb valami nagyobb baj fog történni.Akármennyire is igyekszem nem tudok minden gödröt kikerülni mert ezek sajnos gödrök nem kátyúk.Hiába lassítottam nem tudtam elkerülni a baj kb.50 mehettem de mégis ez lett a vége.Köszi a válaszokat.
2010. jún. 5. 18:16
 6/12 anonim ***** válasza:
csak nem a 86-os út?
2010. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem,nem az.Ez Békés megyében történt.
2010. jún. 5. 18:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Fénykép, 2 tanú, leginkább rendőrség. Általában kifizetik. Lehet, h elment a futómű-geo, az új gumikat félrekoptathatja. Szélvédő nem repedt be picit sem (sarkoknál)?

Szégyen ez az ország..

2010. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem nekem nem repedt meg a szélvédőm,de egy ismerős srácnak végigrepedt a szélvédő ugyan ezen az úton egy kátyú miatt.Már bánom hogy lecseréltem a jó öreg ladámat annak meg sem kottyant ez az út.
2010. jún. 6. 11:32
 10/12 A kérdező kommentje:
Bizony szégyen ,én Ausztriában melózok onnan jöttem épp hazafele.Levezettem x kilométert minden baj nélkül.De abba a pillanatba ahogy be értem ebbe a tetves megyébe hát persze hogy megtörténik a baj.Könnyebb kitenni a 40 táblát mint befoldozni azokat az istenverte kátyúkat,de ha mindet nem is legalább az életveszélyeseket legalább.Köszi a válaszokat.
2010. jún. 6. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!