Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek ikrei vannak, hányadik...

Akinek ikrei vannak, hányadik héten derült ki? Van, hogy eleinte ultrahangon nem látják?

Figyelt kérdés

Fura érzésem van.

Az első ultrahangon a méhem bal oldalán mutatta a doki a babát. A második ultrahangon a jobb oldalon látta a babát, és ahogy nézem a felvételt, a másik oldalon mintha lenne valami "árnyékos". Beágyazódás után nem hiszem, hogy "elmászkál" az embrió.

Lehet, hogy a 8. héten nem látták még mindkettőt?

Elég erős tüneteim is vannak, és pár nappal mensi előtt már tisztességes két csíkos tesztem lett.



2016. jan. 29. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

van az úgy, hogy megörülnek egy petezsáknak, és kb. utána nem nézik már át részletesen még a méh többi részét is, hiszen előbb-utóbb úgyis kiderül, mikor pár hét múlva hívnak vissza, hogy pontosan mennyi is van.

Van ismerősöm, akinek a 12. héten vették észre.

De biztos vagy benne, hogy először a méhed jobb, majd bal oldalán volt a baba?

A képernyő, de a vizsgálófej is néha megtévesztő tud lenni. "Elmászkálni nem mászkál" el beágyazódás után...akkor már legyökerezett...legfejlebb ellebeg majd a másik irányba később ;)

2016. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a 12. héten derült ki. Előtte 6 hetesen voltam, akkor egy szívhang volt, szó sem volt ikerségről.


Szerintem 8 hetesen már egyértelműnek kéne lennie a helyzetnek, hisz addigra biztosan ki kell alakuljon a szívhang, meg úgy általában az embriók is tisztán látszódnak.

2016. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 7 héten tisztán látható volt mind a kettő. De szerintem ez változó, van akinek később derül ki.
2016. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a 12. heti genetikai UH-n... pedig előtte 4x voltam UH-n. Doki szerint mivel egypetéjüek takarták egymást :)

Semmi tünetem nem volt, s még a teszt is lassan erősödött :)

17 hetes km

2016. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6+3 hetesen, 1. uh-n. lombikos voltam. alig volt tünetem
2016. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!