Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lát többet az orvos az...

Mikor lát többet az orvos az ultrahangon a petezsáknál? Hányadik hét körül?

Figyelt kérdés
Kisbabát várok.Egy héttel ezelőtt úgy saccolta a doki bácsi,hogy 6 hetesek vagyunk. De még csak a petezsákot látta.Mondta,hogy valahol ott helyezkedik el benne az embrió. :)Megkéne ilyednem,hogy "csak" ennyit látott?

2013. aug. 27. 05:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia 7-8 hét körül már biztosan van embrió is :)
2013. aug. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ.akkor talán a héten már picivel többet látunk,remélem.A telt hólyag miért fontos?
2013. aug. 27. 07:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy NE legyen telt a hólyagod, mert semmit nem fog látni. Az én első UH-omon is kiküldött wc-re a dokim, mert nem látott semmit a telt hólyag miatt. Tehát üríts lehetőleg :)
2013. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam a hatodik héten már látta és volt szívhang is, de ne parázz, mert én a hatodik hét vége felé mentem, sőt az ultrahang készülék minőségétől is függ a dolog. Vagy egyszerűen még nem töltötted be a hatodik hetet :-) Ha visszamész, tuti hallani fogod már a szívecskéjét :-)
2013. aug. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szia én 5+3 an voltam és petezsákot látott és a szíkholyag sejthető volt ezt mondták. most pénteken megyek megint uh ra 6+5 hetesen nagyon remélem már lesz szívpulzálás is :)
2013. aug. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

8. hétben voltam, akkor már szépen látta a babát.


32 hkm

2013. aug. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.akkor remélem minden oké lesz.nekem meg pont azt mondta a doki,hogy telt legyen a hólyag és a vizsgálat előtt ket órával ne pisiljek
2013. aug. 27. 08:22
 8/11 anonim ***** válasza:
A terhesség elején még telt hólyag kell. Jobbára a hüvelyi vizsgálatoknál kérik így. Aztán a terhesség előrehaladtával már üríteni kell a hólyagot vizsgálat előtt. Szóval az orvos nem tévedett. :)
2013. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne halgass másokra azt csináld mindig amit az orvos mond.
2013. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hüvelyi ultrahangom volt, mégis kiküldött a doki wc-re. De úgy látszik ez egy kevésbé fontos kérdés. Ha tőled így kérte, tégy így. Nekem mást kért a dokim, én másképp cselekedtem.
2013. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!