Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 nő mennyi gyermeket, vállalh...

1 nő mennyi gyermeket, vállalhat és mennyi időközönként ha a nő életkora 40 és 50 év között van?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 08:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Ismerek huszonéveseket megszégyenítő 40 éves nőt és olyat is, akinek átadják a helyet a buszon, mert 70nek látszik. Ez teljesen egyéni kérdés, hogy milyen állapotban van a teste. Orvossal konzutálnék. Ha egészséges és fitt, akkor úgy szülhet, mint bárki más. 9 hónapot-1 évet szoktak javasolni regenerálódni.
2016. febr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Nem, a CSOK már elúszott.
2016. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem egyet sem...vagy max 1et..ne már basszus mit csinált az elmúlt 20 évben unokát szül magának???
2016. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%
Új gyereket? Egyet sem. Régebben született gyerek lehet akár 20 is.
2016. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem max. egyet.
2016. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Nálam 43. évig bezárólag. Tehát utána semmiképpen. 40 és 43 között szülhet kettőt is:)
2016. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is max. egyet.
2016. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
99%

Függetlenül az életkortól én azt mondom, hogy egyelőre eggyel érdemes tervezni, aztán majd kiderül.

Ez nem úgy működik, hogy kitalálom és hipp-hopp ott a baba, megszületik időre, aztán terv szerint jöhet a következő.

Én a harmincas éveim elején kezdtem a babatervezésbe, három terhességemből egyet tudtam kihordani (5 év alatt). Most 41 évesen várok újra babát, én már nem tervezek többet semmiképp. De ha első lenne, akkor is először az egyre koncentrálnék, és ha minden jól megy, akkor talán még egyet vállalnék, de ez nagyon sok mindentől függ.

(Egyébként a magasabb anyai életkorral valamennyire nő az ikerterhesség esélye is, ezt is érdemes belekalkulálni. Egy közeli ismerősöm most szült 42 évesen ikreket.)

2016. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
max kettőt vállalnék így.
2016. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Egyet. Azt is csak azért, mert azért ahhoz még nem elég öreg egy 40 éves, hogy pusztán a kora miatt lemondjon a gyerekvállalásról, viszont (kövezzetek meg) szerintem ha nagycsaládot szeretett volna, akkor bizony elöbb kellett volna gondolkodni. Szóval 1.
2016. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!