Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen időközö...

Terhesség alatt milyen időközönként kell menni a fogadott orvoshoz ultrahangra?

Figyelt kérdés

21. hétbe vagyok az első terhességem. Fogadtam fel orvost mert egyébként sz..rnak a fejemre...De mindegy ezt nem is nagyon részletezem mert ez egy másik kategória. Nos azt mondta a doki hogy 3 hetente menjek ultrahangra. Ez nem is lenne olyan rossz de egy rendelésen 8000.- szokott elkérni.

Egyébként az olvastam hogy egy terhesség alatt 4 szer kell menni ultrahangra. Nem tudom milyen szemmel nézné hogyha ugyanúgy magánrendelésre mennék csak nem 3 hetente hanem csak a kötelezőkre.Mert azért kicsit sok lenne 3 hetente 8000.- kiadni és még messze van március. Ti hogy jártatok ha magánrendelésen voltatok?


2014. nov. 19. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
havonta kellett mennem a 18. hettol es o 30.000 ftot kert alkalmankent, a szules ingyen volt. 5-szor voltam nala. es ha nem akarsz 3 hetente menni kerjel 4 hetentere egy idopontot. semmit se fog szolni van eleg penze hidd el.
2014. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen dokifüggő. Az enyémnél 10 000 forint volt a terhesgondozás, de még plusz 5000 az UH. Ezért ultrahangra a kórházba jártam, hozzá meg akkor, ha bármi problémám, félelmem volt vagy beutaló kellett vérvételre, úgy másfél havonta. (Szülésért meg rám bízta, mennyit adok.)
2014. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem havonta kellett mennem. 8ezer ft volt alkalmanként.

Aztán 3 hetente.

Plusz pont ma voltam a 4.UH-on. Az is önköltséges ez spec 11.900Ft volt. Most 36 hetes vagyok. Már magánrendelésére nem kell mennem,kórházba kell innentől járnom CTG-re, UH sincs már. Innentől a szülésért kell már csak fizetnünk ami fix 100.000 Ft lesz..

2014. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elsővel havonta hívott.

Most a másodikkal szinte csak a kötelezőekre kell menjek,meg ha panaszom van.

Ő nem szabja meg,hogy magánba menjek hozzá vagy az sztk-s rendelésére.Ha magánba megyek fizetek,ha sztk-ba akkor nem.

2014. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én dokim havonta hívott vizsgálatra, egy alkalom 12 ezer volt. Plusz, 2x küldött genetikai uh-ra, 12 ill. 18 hetesen. Ezek 16 ezerbe kerültek külön-külön. A szülésre nem mondott fix árat, mi annyit adtunk amennyit gondoltunk.
2014. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én dokim 15000-et kér és 3X! kellett mennem az egész terhesség alatt. 9 hetesen mentem, 21 hetesen (közben ugye van a 12.heti genetikai uh, amit nem ő végez, és van a 18. heti uh, amit a kórházban ingyen csinálnak. Majd 31 hetesen mentem hozzá ( előtte 4D-n a Hepinetnél, majd 30 hetesen megint ingyen a kórházban). A harmadiknál mondta, hogy akkor a 35 héten találkozunk a kórházban keressem őt amikor ő rendel a terhesgondozóba. Ezért is szeretem őt, mert nem pénzéhes, előző babámnál is így volt. Volt párszor kisebb-nagyobb gondom, ilyenkor a kórházba mentem, ahol dolgozik, és ha fontos volt, ingyen megvizsgált!
2014. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!