Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozatot hol,...

Apasági nyilatkozatot hol, mikor kell kérni? 30hkm

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal az illetékes önkormányzati hivatalba bemész, ott fognak tudni tájékoztatást adni.
2016. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt minden részletesen le van írva: [link]
2016. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik anyakönyvi osztály jogosult megcsinálni (mert nincs tv. ami mást mondana, anyakönyvvezetővel nézettem meg 2 éve), így bármelyik önkormányzatnál meg tudod, de szerencsés ott kezdeményezni, ahol laksz és szülni fogsz.
2016. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és szülés után kérik anyakönyvezésnél az igazolást, úgyhogy ideje intézni. kb félóra alatt megvan.
2016. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kérni hanem tenni kell. A szülőknek EGYÜTT be kell menni a helyi anyakönyvvezetőhöz és nyilatkozni arról, hogy igen, én vagyok az apa - elismerem, hogy ő az apa. Nekünk legalàbb egy óra volt, marha sok papírt kellett alàìrni! Mostmàr mehettek is, jobb nem kivàrni a végét mert ha valami miatt nincs meg a papír mire megszületik a baba az anya vezetéknevét fogja automatikusan kapni
2016. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nàlunk a gyàmügyre kell menni ezügyben. Apa, anya, szemèlyes iratok, kiskönyv.
2016. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anya lakhelye szerinti önkormányzatnál személyesen anyának, apának bemenni. Kb. 1 óra volt nekünk is. Amik kellettek személyes okiratok és igazolás a fogantatás valószínűsíthető napjáról.
2016. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fogantatàs valószìnűsìthető napjàról? Na, azt minek?? :)


Érdekes amúgy, mennyire eltérő helyenként a gyakorlat.

2016. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. Én is meglepődtem azt hittem csak a kiskönyv kell de azt meg se nézték. A fogantatás napjáról szóló igazolást kellett úgyhogy futhattam egy kört.
2016. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nàlunk meg lemàsoltàk a kiskönyvet
2016. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!