Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozatot hányadik...

Apasági nyilatkozatot hányadik héttől lehet megcsináltatni? Mikor érdemes? 29 hetes kismama

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan megcsináltathatjátok. Egy igazolás kell a dokitól a szülés várható időpontjáról. Én akkor kaptam meg, mikor a magzat elérte a 90 napos kort.
2014. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor legközelebb ha nála járok, kérek igazolást.
2014. ápr. 14. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is kértem már a terhesgondozáson, de kiderült, hogy mifelénk a 32. hétnél korábban nem hajlandóak kiadni az igazolást az apaságihoz.
2014. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem probléma mert 32. hetesen megyek a dokimhoz legközelebb, most voltam nála :)
2014. ápr. 14. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk bármikor meglehetett csináltatni azt mondták.

Minél előbb annál jobb, mert nem tudni mennyi az ügyintézés, pláne nagyvárosokban. Ismerősöktől tudom.

Nekünk a nagyközségben szerencsére 45 perc volt :)


29 hkm

2014. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semeddig nem tart, max 20 perc ezt tudom mert van már egy fiam, csak azt nem tudtam, hány hetesen lehet megcsináltatni.
2014. ápr. 15. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!