Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen csúnya terhes hason...

Ilyen csúnya terhes hason örökre megmaradnak a csíkok?

Figyelt kérdés

[link]

Még csak 30 hetes vagyok, de már most rengeteg a csíkom. Anyukámnak 3 szüléa után nincs ennyi. Ezek megmaradnak örökre? Szülésig még több csíkra számíthatok?


2016. febr. 2. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ezek a csíkok nem fognak sosem eltűnni, max idővel halványodnak, kifehérednek.
2016. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tűnik el, de halványodik, nem lesz ilyen feltűnő.

Szerintem ez adottság. Én is ismerek olyat, akinek többszöri szülés után sincs egy csíkja sem. Pedig hízott rendesen. Én olyat is, aki nem hízott sokat, de mégis nagyon csíkos lett.

Kenegetted magad valamivel? Állítólag az is számít.

2016. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kenegetem, már 8. hétwn elkezdtwm (Avonossal és Rossmannossal). Fájtak, viszkettek a csíkok nagyon. Terhesség előtt is pocakos voltam, de csík nélkül, csak 2,5 kg-ot híztam eddig.
2016. febr. 2. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag hajlam kérdése...sajnos én is félek tőle nagyon...a párom még jobban fél tőle...kenegetni én is fogom, bár azt mondják, hogy akinek hajlama van rá, az hiába kenegeti... :/
2016. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

nekem nem lettek csíkjaim még (34. hét), de a 10 évvel ezelőtt kivett köldökpiercingem helye vöröslő két lyuk és egy pici csík köti össze. Hát szuper.:/ én is kenem pedig magam, de én is csak márkátlannal, mint te (dm-es). valószínűleg egy drágára kellett volna beruházni, de lehet, az se használt volna:/


ezek egyébként ugyanúgy bőrszínűvé fognak válni, mint ahogyan az ember lábán, fenekén, nem maradnak pirosak, rózsaszínek, emiatt ne aggódj.

2016. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

99%-ban genetika, akinek hajlama van rá, az kenheti akármivel. Ez van.


Nekem is csíkos, viszont szülés után két héttel már lapos volt a hasam.

A barátnőmön egy csík nincs, de fél évvel szülés után még mindig (már megint) kismamának nézik, mert nem húzódik vissza a hasa, pedig nem hízott.


Mindenkinek más a keresztje. Ő velem cserélne, én meg vele, mindenkinek a maga baja fáj a legjobban.

2016. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem sem lett csikos a hasam..viszont, amikor 13 évesen hipp-hopp megnottem, akkor lett a karomon, lábamon. elhalványodtak. nem zavaro.
2016. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Több,mint 3 éve szültem,látszanak a csíkok ugyanúgy ,csak halványan.Ez van,genetika.Nem szép,de ezzel jár a terhesség.
2016. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek el nem mulnak, de halvanyodni fognak.

Nekem alig lett par rovid csik a hasamon bikinivonal felett, ellenben a felkarom vegig csikos, 12-13 evesen hirtelen nottem es szetrepedt a borom ott.

Nekem nem is testszinuek, hanem vilagos gyongyhaz, ott le sem tud barnulni, igy nyaron meg jobban latszik, ahogy korulotte a bor lebarnul.

Tudom, hogy ez nem vigasztal, de jobban kiegyeznek vele, ha inkabb a hasamon lenne, mert kb 15 evbe telt, mire batran elkezdtem hordani ujjatlan felsoket, ruhakat, addig a kanikulaban is takargattam, mert ha valaki meglatta, akkor bamultak es sokan meg is kerdeztek, hogy mi lett ott a karommal. Sportoltam, tok jo alakom volt, most sem panaszkodom, de az emberek leragadtak ott, hogy "jujj, te szegeny, mitol ilyen a borod???"

Most mar lepereg rolam, nem erdekel, de fiatalkoromban nagyon visszavett ez az onbizalmambol.


Sajnos nagy esely van ra, hogy meg tobb csikod lesz, mert meg sokat fog noni a hasad, legalabbis nekem ugyan keson kezdett mindig latszani, de a novekedes 2/3-a az utolso tiz hetben volt.

2016. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csikokra van valami olaj is,amivel kend. adottság és genetika kérdése,de a te kismama pocakod,csikkal is szép
2016. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!